Potek srečanja

Postava Dob: Fermišek, Avbelj, Židan, Mitrović, Makovec, Petek, Račić (kap.), Kasnik, Levec, Zenković in Černe.

Klop: Erjavšek, Dajčman, Jakoš, Rems, Vrhovnik, Krupić, Pogačar, Bračun, Cerar.

Trener: Jernej Javornik.
Sodniki: Anže Jerič (Cerklje na Gorenjskem), Jure Jamnik (Škofja Loka), Žan Habuš (Škofja Loka).

Delegat: Silvester Tkalčič (Maribor).
1'
Začetek tekme na Dobu.
4'
GOL!
0:1
Adis Emruli
Vodstvo na Dobu! Najprej je s strelom poskusil Ščernjavič, odbito žogo pa je v mrežo pospravil Emruli.
8'
Po podaji s kota je z glavo poskusil Grobelnik, strel je zletel mimo vrat.
14'
Po predložku z leve strani strel Levca z neposredne bližine, Zver lovi žogo.
16'
Po uvodnem pritisku žutih, zdaj nekoliko več pri žogi domači.
24'
Žuti so uspeli ukrotiti daljši pritisk Doba. Moči na igrišču so ponovno izenačene.
37'
Strel Kosija po hitrem protinapadu, vratar je žogo po tleh ujel.
39'
Zenković je streljal z bližine, Zver se je izkazal z odlično obrambo.
41'
Še enkrat nevarno pred vrati Zvera! Makovec je z neposredne bližine zadel vratnico.
44'
Prekršek nad Grobelnikom in 11m za žute!
45+1'
Pihler je streljal mimo leve vratnice vratarja Doba.
Konec prvega polčasa na Dobu. V 4. minuti je žute v prednost popeljal Emruli, izid pa se do konca prvega dela tekme več ni spremenil. V zaključku polčasa je Pihler zastreljal enajstmetrovko.
46'
Tekma se nadaljuje.
46'
Po preigravanju in podaji Pihlerja je poskusil Emruli, strel so domači blokirali.
52'
V uvodnih minutah drugega dela žoga predvsem na polovici Beltincev. Domači imajo posest, zaenkrat še brez strelov.
56'
Nevarno po kotu! Zenković je streljal z glavo, Ščernjavič izbija iz golove črte.
57'
Prekršek na sredini igrišča in rumeni karton za Zormana.
63'
V drugem polčasu spremljamo obrambno naravnane Beltince. Domači pritiskajo, obramba žutih zaenkrat zmeraj na mestu.
65'
GOL!
1:1
Izenačenje po kotu. Mitrović je bil sam na drugi vratnici in žogo pospravil v mrežo Beltincev.