Potek srečanja

Postava Dob: Tratnik, Avbelj, Križnik, Makovec, Vrhovnik, Račić, Pišek A., Pišek J., Šipek, Ciglar, Kasnik.

Klop: Zupan, Mitrović, Zenković, Levec, Gajić, Gregorin, Cerar J.

Pomočnik trenerja: Cerar Žan.
Sodniki: Damjan Novarlić (Maribor), Marcel Lahovič (Maribor), Denis Horvat (Marjeta na Dravskem polju).

Delegat: Stanislav Glažar (Hajdina).
11'
GOL!
1:0
Chris Cener
Na levi strani kazenskega prostora je Cener lepo sprejel podajo in rutinirano zaključil za vodstvo.
16'
Rumeni karton pri gostih. Avbelj je storil prekršek nad Cenerjem. Prosti strel za Beltince iz 25 metrov.
22'
Spet rumeni karton pri Dobu. Zaradi grdega prekrška nad Maričem je porumenel Kasnik.
Odličen prvi polčas Beltinec, ki vodijo po zadetku Cenerja z 1:0. Poleg zadetka je imel Cener še dve lepi priložnosti, enkrat je mimo gola sprožil tudi Marič. Dob zaenkrat še brez nevarnih poskusov na vrata Zvera.
Gajser bo posegel po prvi menjavi. Ob robu igrišča je že pripravljen Hari.
46'
Menjava
Luka Marič
Luka Hari
52'
Hiter protinapad Cenerja, ki je zaposlil Grobelnika, slednji pa je stresel prečnik.
61'
V zadnjih minutah prisitk Doba, žoga je večino časa na polovici Žutih.
69'
V igro bosta kmalu vstopila Džumhur in Klobasa.
69'
Lepa priložnost za Dob po kotu, Antolin je izbil z golove črte.
70'
Nov rumeni karton za Dob. Po prekršku nad Rantašo ga je dobil Gajič.
70'
Menjava
Luka Pihler
71'
Menjava
77'
Zaradi vlečenja igralca je porumenel Zeljković, ki bo tako moral izpustiti naslednjo tekmo.