Luka
Pihler
46'

Potek srečanja

Čez dobrih 20 minut se bo v Športnem parku pričel dvoboj med Beltinci in Dobom. Oba lanska medsebojna obračuna sta se končala z remijem, v Dobu je bilo 2:2. Tekma bo nekoliko bolj posebna za našega branilca Alana Hočevarja, ki se vrača na domačo zelenico bivšega kluba.
Znana je začetna postava Radovana Karanovića. Prvič v prvi enajsterici začenja napadalec Asentić, izven kadra so tokrat Šumak, Ropoša, Cekovski, Žekš in Knežević.
1'
Začetek tekme v Dobu.
3'
Prvi poskus je pripadel domačim, ki so streljali z roba kazenskega prostora, Zver lovi žogo.
6'
Še en predložek Dobljanov s strani, toda strel z glavo je ujel Zver.
8'
Znova strel Doba z bližine, domači so si priigrali prvi kot.
13'
Še en kot za domače.
15'
Odličen prodor Petrovića v kazenski prostor, kjer je stresel vratnico.
16'
Asentić je lepo prišel v kazenski prostor, kjer pa je padel, toda brez prekrška.
20'
Znova v priložnosti Asentić, ki se je znašel na levi strani domačih vrat, a slabo streljal v naročje vratarju.
21'
Še ena priložnost Žutih. S strelom je poskušal Mauko, odbito žogo pa je Asentić z glavo usmeril v naročje vratarju Tratniku.
23'
Domači vezist Račić je roba kazenskega prostora streljal po tleh, brez težav je žogo ujel Zver.
27'
Z roba kazenskega prostora je poskušal Hartman, Tratnik lovi žogo.
30'
Lepa akcija Žutih v napadu. Mörec je dobro podal na drugo stran, toda domači so žogo uspeli preusmeriti v avt. Po izvedbi avta žoga v naročju vratarja Doba.
31'
Kot za Dob.
31'
GOL!
1:0
Domači so prišli do vodstva. Po izvedbi kota je žoga končala na tleh, kjer jo je dobil Rems in z bližine premagal Zvera.
40'
Poskus domačih iz 12 metrov, strel je zletel v zunanjo stran mreže Zvera.
41'
Rumeni karton za Hrovata, zaradi prekrška nad Raduho.
42'
Kot za Dob. Brez nevarnosti.
44'
Izjemen prodor Mauka in strel iz približno 12 metrov za las nad gol.
44'
GOL!
2:0
Pred odhodom na odmor so domači uspeli še povišati prednost. Po hitrem protinapadu je zadel Tiganj.
Polčas.
46'
Menjava
Jan Kristl
Ivo Balažic
46'
Menjava
Luka Pihler
46'
Menjava
Mitja Mauko
47'
Mörec je bil za las prekratek, žogo je ujel Tratnik.
48'
Po preigravanju Tiganja je streljal Petrović, a je precej zgrešil vrata.
50'
Kot za Beltince. Podaja v naročje vratarju.
54'
Enajstmetrovka za Dob. Po mnenju sodnika je Branilović, ki je sicer pred tem obležal v kazenskem prostoru igral z roko.
56'
GOL!
3:0
Enajstmetrovko za domače je izkoristil Kunstelj.
59'
Menjava pri Dobu. Iz igre Kunstelj, v igro Gorenc Stanković.
62'
Mörec je lepo našel Balažica, ki je pomeril iz 10 metrov, a je vratar odbil v kot. Po kotu brez nevarnosti.
66'
Po prostem strelu je v hiter protinapad stekel Mörec, a bil prekratek. Tratnik odbija.
67'
Druga menjava za Dob. Iz igre Petrović, v igro Gajič.
70'
Prekršek nad Apatičem. Prosti strel je izvedel Pihler, Maučec pa je iz nekaj metrov z glavo streljal čez gol.