Potek srečanja

Postava Bilje: Lipičar, Erniša, Slavec, Kladar, Humar, Koron, Jalinous, Jermol, Pantelić, Doplihar, Zubanović.

Klop: Nabergoj, Beršnjak, Sever, Peršič, Brešan, Shimba, Batič.

Trener: Dominik Beršnjak.
Sodniki: Nejc Gergič (Maribor), Elmedin Dedić (Maribor), Mitja Jonke (Vuzenica).

Delegat: Slavko Režonja (Turnišče).
1'
Začetek tekme.
10'
V prvih minutah še brez strelov, več pa so pri žogi gostje.
16'
Žuti imajo težave pri organizaciji napadov, toda tudi Biljenci zaenkrat še nenevarni za gol Zvera.
20'
Prosti strel za Beltice z leve strani. Mörec je podal v kazenski prostor, Bilje izbija.
23'
Sedaj izdelan napad Žutih, na koncu strel Pihlerja z razdalje mimo gola.
27'
Še en napad Žutih po levi strani, spet je streljal Pihler, vratar brani.
33'
Nevarna priložnost za Bilje. Gostje so izigrali obrambo Beltincev, Zver lovi žogo.
43'
Trese se prečka! Bilje je bilo zelo nevarno po kotu, na koncu se je žoga odbila od prečke.
45'
Prečka sedaj tudi na drugi strani! Pihler je podal iz kota, Bagola pa je streljal z glavo.
Prvi polčas v Beltincih ni ponudil zadetkov. Spremljamo srečanje redkih priložnosti, obe ekipi sta bili najbližje zadetku po kotu, ko sta stresli prečko.
46'
Tekma se nadaljuje.
47'
Gostje so bili nevarni po prostem strelu, žogo je po strelu z glavo ujel Zver.
52'
Žaler je zamudil v štartu in storil prekršek nad Dopliharjem. Sodnik mu je pokazal rumeni karton.