Tekma bo potekala v izjemno težkih pogojih. V Bilju je 35 stopinj.
Odlična priložnost za Bilje, še lepše posredovanje Zvera.
11'
GOL!
0:1
Lep predložek pred vrata, kjer je Ciglarič z glavo poslal žogo v levi zgornji kot domačih vrat.
14'
Prosti strel za Bilje iz 20m. Brez težav za Zvera.
15'
Spet prosti strel za domače. Tokrat s kakih 25m.
15'
Živi zid odbija v kot.
21'
Spet prosti strel za Bilje. Po mnenju sodnika je Apatič igral z roko.
22'
Nevaren strel, toda mimo desne vratnice.
22'
Podaja s kota naravnost na glavo domačemu igralcu, ki žogo pošilja čez vrata.
24'
V zadnjih minutah več pri žogi Biljenci, ki kaznujejo vsako napako naših na sredini igrišča. Nevarni so predvsem z dolgimi podajami v globino.
26'
Kratka prekinitev tekme zaradi vročine.
30'
Odlična dolga podaja Ciglariča kjer je vtekel Mauko, pri tem pa trčil z domačim vratarjem, ki je stekel iz vrat. Oba sta obležala na tleh.
32'
Mauko je že vstal, domači vratar pa bo moral zapustiti tekmo zaradi poškodbe.
38'
Že druga menjava pri domačih zaradi poškodbe.
38'
Rumeni karton za Mauka.
43'
Rumeni karton za Bertalaniča.
44'
Kakšna napaka Bertalaniča, ki je podaril žogo domačemu napadalcu. Ta se je znašel sam pred Zverom, toda se preveč obotavljal. Rešuje Lukač.
45+1'
Na drugi strani odlična priložnost za Mauka, ki je po prodoru streljal čez vrata.
47'
Predložek Kristla pred gol, toda mimo vseh.
49'
Slaba povratna žoga domačih, do katere se je skoraj dokopal Ciglarič.
50'
Takoj priložnost na nasprotni strani. Po lepi podaji pred gol, je domači igralec bil za las prekratek.
52'
Kakšna zapravljena priložnost za Bilje! Domači napadalec iz oči v oči z Zverom. Namesto za strel se je odločil za podajo, ki pa ni prišla do soigralca.
55'
Napačna podaja domačega igralca, nato pa hitra podaja Ciglariča pred gol. Slab strel Mauka.
58'
Rumeni karton za Kristla.
60'
Kot za Bilje.
60'
Še en kot za Bilje, tokrat z druge strani.
61'
Podobna situacija kot pri prvem golu, toda tokrat za domačine. Žoga je po strelu z glavo zletela za las čez gol.
63'
Rumeni karton za Raduho.
64'
Prekršek in rumeni karton za Bilje. Prosti strel za Žute iz 30m. Izvajal bo Apatič.
64'
Lepa podaja, toda prepovedan položaj Bertalaniča.
65'
Slabo posredovanje Trstenjaka, nato pa strel Bilja z roba kazenskega prostora mimo gola.
66'
Lepa kombinacija Bilja, spet slab zaključek.
66'
Spet kratka pavza zaradi vročine.
68'
Ukradena žoga Mauka, nato lepa povratna podaja na rob kazenskega prostora do Ciglariča, ki pa je žogo poslal direktno v roke domačega vratarja.
70'
Iz igre Ciglarič, v igro Maučec.
71'
Poskus Mauka iz razdalje, mimo gola.
76'
Lep prodor Raduhe, toda na koncu brez zaključka.
83'
Iz igre Mauko, namesto njega vstopa Šumak.
87'
Dve lepi priložnosti za Žute sta ostali neizkoriščeni. Gostje zdaj stavijo vse moči v napad.