77'

Potek srečanja

Zaradi poškodbe manjka Zorman, kaznovana sta Mršič in Zeljković.
3'
Prva priložnost za žute. Kristl je podal iz leve močno proti Žaliku, gostje v kot.
6'
Do strela so po hitri akciji prišli Dobljani, strel iz bližine je Zver ubranil.
8'
Pogoji za igro so trenutno zelo zahtevni, v športnem parku namreč močno dežuje.
11'
Po podaji iz kota strel z glavo iz petih metrov, odlično je reagiral Zver in ubranil poizkus.
12'
Od daleč je močno streljal Markuš, brani Zver.
15'
GOL!
0:1
Hitra akcija gostov, na koncu je Šipek dobro streljal v levi spodnji kot vrat in premagal Zvera.
22'
Iz leve strani predložek Šipka, v kot je izbil Verbič. Žuti so podajo iz kota že izbili.
23'
Iz 30 metrov je proti golu preigraval Verunica in streljal iz dvanajstih metrov, a je strel gostujoči vratar ubranil.
25'
Po podaji iz kota je iz petih metrov z glavo streljal Zenković, mimo domačih vrat.
38'
Igra v zadnjih nekaj minutah poteka med obema kazenskima. Na koncu zmanjka zadnja podaja.
40'
Iz težkega položaja je streljal Kristl, žoga je zletela le malo prek vrat.
42'
GOL!
0:2
Slaba reakcija žutih v kazenskem prostoru, zavrnjeno žogo je iz 11 metrov z natančnim strelom v gol spremenil Levec.
45+1'
Rumeni karton za Maučeca zaradi vlečenja.
Boljši prvi polčas za Dob, žuti žal niso bili pravi, vidi se pomanjkanje nekaj igralcev.
Takoj ob polčasu bo reagiral Karanović. Spremembe bosta vnesla Kuzma in Raduha.
46'
Menjava
Luka Verbič
Ivo Kuzma
46'
Menjava
Jan Kristl
48'
Nevarna akcija žutih. Sočič je iz leve strani podaljšal v sredino proti Verunici, ta je zavrnil Raduhi, ki je streljal iz obrata, a žal prek gola.
55'
Po podaji iz kota je do strela z glavo prišel Zenković, mimo vrat Zvera.
57'
Močno je po tleh streljal Repas, vendar je odlično reagiral Zver in ubranil.
65'
Žuti nevarno napadajo, žal pri zadnjih podajah manjka natančnosti.
68'
Menjava
Samo Žalik
Mitja Mauko
70'
Rumeni karton za Mauka.
77'
Menjava
Luka Pihler
77'
Menjava
Ivo Balažic
78'
Do nevarne priložnosti je prišel Mauko, žal je iz desetih metrov streljaj mimo vrat.