Potek srečanja

Postava Krka: Marjanović, Đapo, Pranjić, Lipec, Ejup, Jakopović, Huč, Kastrevec, Majić, Marcius, Bubnjević.

Klop: Kruljac, Crnov, Žur, Bedek, Ahmetaj, Prodanović, Kalpachki, Velić.

Trener: Mario Carević.
Sodniki: Damjan Novarlić (Maribor), Marcel Lahovič (Maribor), Primož Perger (Limbuš).

Delegat: Milan Kogej (Idrija).
Ekipi se ogrevata pred začetkom tekme.
1'
Tekma se je začela.
3'
Takoj lepa priložnost za Žute po prostem strelu, domači se rešujejo.
7'
V prvih minutah je žoga več v nogah Beltinčanov.
8'
Strel Mariča z razdalje, Marjanović je bil zanesljiv.
10'
Sedaj strel Marciusa po protinapadu, toda Moćić brez težav.
18'
Nevaren napad Krke po levi strani, Žuti pa so žogo pred strelom uspeli izbiti iz kazenskega prostora.
24'
Po dobrem preigravanju in podaji Mariča je z bližine streljal Džumhur, toda žoga je zletela mimo gola.
30'
Po prve pol ure Beltinčani boljši nasprotnik, čakamo pa še na resnejše zaključke.
36'
Nevaren predložek Krke z desne strani, toda žoga je na koncu končala v golavtu za Moćića.
39'
Strel domačih z roba kazenskega prostora, Beltinci so žogo preusmerili v kot. Po kotu Moćić zanesljiv.
44'
Poskus Mariča z roba kazenskega prostora, žoga je zletela za las mimo druge vratnice.
45+1'
GOL!
1:0
Predložek Krke z desne strani pred vrata Moćića, tam pa je bil sam Majić, ki je zadel za prednost.
Beltinski nogometaši, ki imajo danes tudi glasno podporo svojih navijačev, so bili skozi prvi polčas boljši nasprotnik, toda v samem zaključku prvega dela so domači vseeno prišli do prednosti po golu Majića. Ni predaje, gremo po preobrat!
46'
Tekma se v vetrovnem Novem mestu nadaljuje.
48'
Po prodoru je z razdalje preko gola streljal Zorman.
48'
GOL!
1:1
Luka Marič
Uvodni pritisk Žutih se je obrestoval. Marič je stekel proti vratom domačih in zadel za izenačenje.
57'
Kakšna priložnost za Beltince! Džumhur je ukradel žogo in sprožil na gol Marjanovića, žoga pa je zadela vratnico.
60'
Zdaj nevaren strel tudi Pihlerja po lepi akciji Žutih. Vratar domačih brani.
65'
Še naprej dobra igra Žutih. Z razdalje je streljal Sočič, žoga pa je zletela čez gol.
66'
Nevarno pred golom Moćića! Močan strel Krke z bližine, odlično posredovanje našega vratarja.
67'
Rumeni karton za Gajserja zaradi ugovarjanja.
68'
GOL!
1:2
Luka Marič
Beltinci vodijo! Marič se je še enkrat izkazal z odličnim strelom in premagal domačega vratarja za preobrat.
72'
Spet odlično izigravanje domače obrambe in strel Pihlerja, vratar s težavo brani.
76'
Menjava
Luka Pihler
76'
Menjava
80'
Menjava
Lan Štravs
81'
Krka sedaj več pri žogi, toda zaradi agresivnosti Žutih si ne uspejo pripraviti priložnosti.
83'
GOL!
2:2
Po kotu Krke pa je vendarle prišlo do izenačenja. Zadel je Majić.
84'
Rumeni karton za Sočiča.
85'
Menjava
Luka Marič
Adis Emruli
86'
Še ena izjemna priložnost za Žute po prostem strelu, vratar brani.
88'
Kakšna priložnost za Grobelnika, ki je stekel v protinapad, spet pa odlično Marjanović.
90'
GOL!
3:2
Po številih napadih Žutih pa zadetek na nasprotni strani. Še tretjič je zadel Majić.