Znana je enajsterica Radovana Karanovića. Zaradi poškodb danes manjkajo Mauko, Zorman in Hartman.
Po predložku Mršiča v kazenski prostor je Maučec z glavo podal Raduhi, ki je s strelom iz 10 metrov za las zgrešil vrata.
Prvi strel za goste. Iz 30 metrov je poskusil Vešner Tičić, mimo vrat Zvera.
Iz dvajset metrov visoko prek Zverovih vrat Filipčić.
14'
Dobra akcija in strel Brekala po levi strani, najprej je odbil Zver, nato je izbil Andrejč.
16'
Nevaren predložek Kristla iz prostega strela na desni strani, pred Zeljkovićem je žogo ulovil vratar gostov.
27'
Iz 12 metrov je direktno iz obrata streljal Kristl in za malo zgrešil gol.
30'
Od daleč je po sredini gola streljal Sočič, brani Pintol.
30'
Protinapad Krke, iz bližine je prek vrat streljal Brekalo.
31'
GOL!
0:1
Po desni strani je obrambi pobegnil Parris in iz približno deset metrov z strelom v daljši kot premagal Zvera.
40'
Sočič je odvzel žogo na sredini igrišča in odlično globinsko podal za obrambo gostov, proti žogi sta stekla Kristl in Verunica ter se malo tudi medsebojno ovirala, v tem času pa je iz vrat stekel Pintol in pobral žogo.
42'
GOL!
0:2
Slabo izbijanje v obrambi, iz roba kazenskega prostora je streljal Vešner Tičić in zadel v levi spodnji kot.
Slab prvi polčas žutih. Krka je pokazala zakaj je druga na lestvici in kaznovala napake domače obrambe, žutim pa je v napadu zmanjkalo konkretnosti. Upajmo na boljši drugi polčas. Ni predaje, ajde žuti.
54'
Predložek gostov iz kota na drugo vratnico, po strelu z glavo iz bližine brani Zver.
57'
GOL!
1:2
Nik Mršič
Neverjeten zadetek žutih. Iz prostega strela od gola oddaljenega približno 30 metrov je Kristl s rahlo podajo žogo nastavil Mršiču, ki je s pravim evrogolom premagal Pintola.
59'
Hiter protinapad gostov in strel iz 20 metrov, vratnico je zadel Brekalo.
62'
Rumeni karton za Kristla, ki je prekinil napad gostov. Prosti strel iz 30m, obramba izbija.
67'
Zdaj sreča za Žute. Gostujoči napadalec je nastreljal vratnico.
68'
GOL!
2:2
Jan Kristl
Krasna podaja do Möreca, ki je potegnil po desnem krilu, podal pred gol. Tam se je do žoge prikopal Verunica, nastreljal vratarja, odbito žogo pa je za hrbet gostujočega vratarja poslal Kristl.
71'
Zdaj rumeni karton za Andrejča in Raduho. Prosti strel za goste iz 22m. Strel precej čez gol.
73'
Zdaj prosti strel na nasprotni strani iz podobne pozicije kot prej za Krko. Strel v živi zid. Obležal je gostujoči branilec, ki je zaustavil strel z glavo.
75'
Menjava
Ivo Kuzma
79'
Rdeči karton pri gostih zaradi prekrška nad Zeljkovićem.
81'
Prosti strel za goste iz 25m. Močan strel, toda čez gol.
83'
Menjava
Luka Sočič
Samo Žalik
83'
Menjava
Ivo Balažic
88'
Kakšen projektil Möreca iz 25m! Prečka rešuje goste.
89'
Zaključni pritisk Žutih, ki iščejo zmagoviti zadetek.
90+1'
Rumeni karton za Balažica, ki je prekinil protinapad gostov. Prosti strel iz 25m iz leve strani.
90+2'
GOL!
2:3
Napaka v obrambi. Predoložek iz prostega strela je Parris, ki je ostal čisto sam, z glavo poslal za hrbet Zvera.