Potek srečanja

Postava Brežice: Goričar, Hanžek, Smiljanić, Kudumija, Perišić, Sivonjić, Šantek, Brkić D., Kordić-Gružić, Muzaferović in Brekalo.

Klop: Banić, Brkić T., Juhart, Urek, Costa, Mrvič, Geč, Regović, Štajcer.

Trener: Dražen Vegel.
Sodniki: Božo Kondić (Ljubljana), Goran Mikača (Višnja Gora) in Nejc Barovič (Maribor).

Delegat: Silvester Tkalčič (Maribor).
Ekipi se ogrevata pred pričetkom tekme 21. kroga.
1'
Tekma se je začela. S sredine so začeli domači.
6'
Spremljamo dinamično tekmo od samega začetka. Obe ekipi sta krenili v lov za prvi zadetek, nevarnejših zaključkov pa še vseeno ni bilo.
15'
Prvi strel na tekmi. Z razdalje je močno poskusil Brkić, toda Moćić je bil na mestu.
16'
Ekipi zaenkrat precej enakovredni. Nekoliko več so pri žogi domači.
22'
V zadnjih minutah so pobudo na igrišču prevzeli Žuti, ki napadajo predvsem po levi strani.
26'
Pri domačih je zaradi vlečenja za dres porumenel Perišić.
31'
Domači so ukradli žogo Beltincem, krenili v hiter protinapad po katerem je z bližine streljal Muzaferović, Žuti pa so strel odbili v kot.
45+1'
Prekršek vratarja nad Grobelnikom in enajstmetrovka za Beltince.
45+2'
GOL!
0:1
Luka Pihler
Pihler je prevzel odgovornost in sprožil iz 11m. Streljal je v svojo desno stran in zadel za prednost Žutih.
Ob polčasu v vetrovnih Brežicah vodijo Beltinčani, ki so do prednosti prišli v samem zaključku polčasa. Enajstmetrovko je uspešno realiziral Pihler.
46'
Tekma se nadaljuje.
50'
Strel Muzaferovića z leve strani, toda visoko čez vrata.
51'
GOL!
0:2
Luka Marič
Povišanje prednosti na začetku drugega dela srečanja. Na desni strani je natačno v daljši vratarjev kot meril Marič.
58'
Brežičani sedaj več tvegajo in posledično puščajo več prostora Žutim za protinapade. Džumhur je nevarno prodrl po desni strani, toda na koncu so ga domači zaustavili pred strelom.
59'
Nevaren poskus domačih z razdalje, Moćić izbija v kot.
62'
Krasna priložnost za domače! Muzaferović je močno sprožil, izkazal pa se je Moćić.
64'
Rumeni karton za Brkića T. po grdem prekršku nad Raduho, ki pa lahko nadaljuje.
66'
Strel Grobelnika po podaji Mariča, vratar lovi brez težav.
67'
Menjava
69'
GOL!
1:2
Izgubljena žoga Beltincev in gol za znižanje Brežičanov. Zadel je Brkić D.
77'
Domači sedaj pritiskajo in iščejo izenačenje. Dvakrat je že dobro posredoval Moćić.