88'

Potek srečanja

Manjkajoči danes so zaradi poškodb Hartman, Zorman, Maučec in Balažic.
8'
V uvodnih minutah igra med obema kazenskima prostoroma. Nobena od ekip si še ni priigrala resnejše priložnosti.
12'
Brežičani zaenkrat s terensko premočjo, toda obramba Žutih doslej vselej na svojem mestu.
14'
GOL!
1:0
Z desne strani je lep predložek poslal Hasan, z glavo pa je uspel Zvera premagati Sokler.
18'
Pri domačih je zaradi prekrška porumenel Jurečič.
19'
Sedaj še rumeni karton za Raduho, ki je na tla spravil Pajazitija.
21'
Nevaren protinapad Brežic po izgubljeni žogi Žutih. Sokler je prodrl proti golu in poslal podajo, Hasan pa je zastreljal gol.
25'
V zadnjih minutah tudi Beltinčani nekoliko več pri žogi, niso pa si še uspeli preiigrati kakšne priložnosti za zadetek.
28'
Prosti strel za Žute z desne strani. Predložek je pred domača vrata poslal Kristl, sodnik pa je zapiskal prekršek v napadu.
30'
GOL!
1:1
Lep prodor Möreca po desni strani, ki je poslal predložek v kazenski prostor, tam pa je Kristl zaposlil Raduho, ki je izid z bližine poravnal.
34'
Nevarna podaja Felje z desne strani, Sokler pa za las ni uspel ujeti žoge v kazenskem prostoru. Tekma se je razživela.
37'
Po podaji Mauka je z razdalje poskušal Zeljković, ki pa je zadel domačega branilca.
39'
Rumeni karton za Martiča, potem ko je storil prekršek nad Sočičom.
41'
Znova je bil pri Brežicah nevaren Hasan, ki je prišel do zaključka, toda izid ostaja poravnan.
44'
Jurečič je ostal sam na robu kazenskega prostora in močno sprožil, a za las mimo vrat Zvera.
48'
Sokler je preigraval in poskusil s strelom z razdalje, a je žoga zletela precej mimo vrat Zvera.
55'
Tudi na začetku tega polčasa nekoliko več pri žogi Brežice, nismo pa še videli kakšne resnejše priložnosti.
56'
Strel Lipca izven kazenskega prostora mimo beltinskih vrat.
59'
Po predložku domačih iz kota je žoga oplazila vratnico Zvera, Žuti pa so nato razčistili.
63'
Rumeni karton je pri domačih prejel tudi Sokler.
67'
Lepa akcija Žutih po ukradeni žogi Mauka, strel Kristla pa je bil odbit v kot.
68'
Rumen karton za Mauka potem, ko je storil prekršek nad Feljo.
69'
Kakšna priložnost sedaj za Beltince! Strel Sočiča so domači izbili z golove črte!
71'
Zeljković je storil prekršek nad Božičem in prejel rumeni karton.
72'
Sedaj zelo nevarni tudi Brežičani, z obrambo pa se je na koncu izkazal Zver.
74'
Po podaji Mršiča je z razdalje streljal Kristl in priboril nov kot za Beltince.
75'
Po prekršku nad Hasanom si je rdeč karton prislužil Mršič. Žuti nadaljujejo z enim manj.
77'
Menjava
Mitja Mauko
81'
Strel Hasana z razdalje, a visoko nad gol Zvera.
83'
Prosti strel za Brežice iz približno 30 metrov. Podal je Božič, Sokler pa je streljal mimo gola.