Potek srečanja

Postava Jadran: Gabrić, Florenin, Babič, Vitezica, Ljutić, Zorko, Perhavec, Piciga, Bah, Vošnjak, Meštrić.

Klop: Jurca, Zonta, Čandić, Galina, Šehić, Hadžić, Tatili, Bordon, Panić.

Trener: Alen Ščulac.
Sodniki: Denis Halilović (Celje), Andrej Boškič (Maribor), Matic Mežnar (Šoštanj).

Delegat: Mijat Radovanović (Koper).
1'
Začetek tekme. S sredine je začel Džumhur.
2'
Dva kota za domače, Žuti so bili zbrani v obrambnih nalogah.
7'
Zadetek Zorka iz neposredne bližine, toda razveljavljen zaradi očitnega prepovedanega položaja.
9'
GOL!
1:0
Bah je ukradel žogo Vinokorovu, stekel sam proti Zveru in zadel za prednost.
13'
Prvi poskus Beltincev. Marič je streljal iz 16m, toda vratar ni imel večjih težav.
16'
Bah je spet nevarno prodrl po levi strani in streljal, tokrat je žoga zletela mimo vrat.
23'
GOL!
1:1
Po lepi podaji Sočiča v prostor je za izenačenje z močnim strelom poskrbel Džumhur!
25'
Po podaji Mariča je z velike razdalje poskusil še Zorman, žoga zletela visoko čez gol.
31'
Po izenačenju Žuti sigurnejši v obrambi, še vedno pa nekoliko več pri žogi Dekančani.
35'
Lepo preigravanje Pihlerja po desni strani, nato pa strel iz zahtevnega položaja v vratarja.
38'
Zelo nevarno je bilo pred vrati Zvera. V beltinskem kazenskem prostoru je vladala velika gneča, na srečo pa so Žuti uspeli preprečiti zaključni strel domačih.
44'
Zaradi prekrška na polovici domačih je porumenel Rantaša.
V prvem polčasu smo videli po en zadetek v vsaki mreži. V uvodnih minutah je domače v vodstvo popeljal Bah, za izenačenje pa je poskrbel Džumhur.
46'
Tekma se nadaljuje.
53'
V prvih minutah nadaljevanja veliko igre med obema kazenskima prostoroma, čakamo pa še prvi strel.
54'
Prekršek Mariča za rumeni karton.
56'
Serija kotov sedaj za domače, toda brez nevarnosti za vrata Zvera.
61'
GOL!
2:1
Domači so spet povedli. Dekančani so odvzeli žogo Džumhurju in s podajo v globino zaposlili Meštrića, ki je stekel proti Zveru in zadel.
65'
V našem kazenskem prostoru je obležal Rantaša, ki tekme verjetno ne bo mogel nadaljevati.
66'
Rumeni karton za Zormana.
67'
Rantaša po posredovanju zdravniške službe nadaljuje s tekmo.
68'
Menjava
71'
GOL!
3:1
Povišanje vodstva domačih po še enem hitrem prodoru Baha in zadetku Zorka.
74'
Strel Sočiča z velike razdalje mimo gola.
79'
Menjava
Adis Emruli
81'
Nevarna akcija Žutih, prečka pa rešuje Dekančane.
83'
GOL!
4:1
Še enkrat več so domači izigrali obrambo Beltincev in zabili še četrti gol na tekmi.