Hartman
89'

Potek srečanja

11'
Dokaj miren začetek na Ptuju, za zdaj le nekaj polpriložnosti, nobene resne nevarnosti za gol enih ali drugih.
12'
Prvič so bolj zapretili domači. V kazenskem prostoru se je sam znašel domači napadalec, a zgrešil vrata Zvera.
15'
GOL!
1:0
Po desni strani so prodrli domači in prišli v kazenski prostor, kjer je iz bližine zadel Bah.
18'
Sam se je pred Zverom na 15 metrih zdaj znašel Šlamberger a streljal mimo.
19'
GOL!
2:0
Domači višajo vodstvo. Šlamberger je odvzel žogo na polovici žutih in prodrl do roba kazenskega prostora, kjer je s strelom po tleh premagal Zvera.
32'
Nevarno zdaj pred golom domačih. Iz prostega strela je pred vrata podal Sočič, kjer je bil malo prepozen Zeljković.
35'
Dober strel Sočiča iz voleja iz približno 25 metrov, vratar je odbil čez gol v kot.
37'
GOL!
2:1
Mitja Mauko
Pritisk žutih se je obrestoval. Kuzma je odlično podal iz desne strani v kazenski prostor, kjer je Mauko z glavo iz petih metrov znižal vodstvo.
40'
Lep prenos strani Maučeca proti Mauku, ki je lepo preigral in streljal iz 15 metrov, a je vratar strel ubranil.
47'
Prva priložnost v drugem polčasu za žute. Mršič je poslal predložek proti Raduhi, ki je z glavo spustil žogo Verunici na pet metrov od gola, v zadnjem trenutku je vratar pobral žogo.
60'
Po odbiti žogi domačih je iz voleja streljal Maučec iz 20 metrov, za las čez gol.
62'
Predložek Mršiča iz prostega strela proti Maučecu, ki je spustil žogo in podal do Zeljkovića, ki je iz neposredne streljal mimo.
67'
Prva priložnost v drugem polčasu zdaj tudi za Dravo, dober strel iz 10 metrov, a lepa obramba Zvera.
81'
GOL!
3:1
Predložek gostov iz prostega strela. v kazenski prostor, kjer je z glavo zadel Rogina.
82'
Menjava
Ivo Kuzma
Vito Mörec
82'
Menjava
85'
Po hitri akciji je iz roba kazenskega prostora streljal Klobasa, žal mimo.
87'
GOL!
3:2
Znova se je obrestoval pritisk na gol domačih. Po kotu so domači žogo odbili proti robu kazenskega prostora, kjer je hitro vtekel Klobasa in zadel v daljši kot.