Prvi strel Krškega, poizkus Radića brez težav lovi Zver.
8'
Znova strel Radića od daleč, še enkrat Zver na mestu.
9'
Kot za žute je izboril Šipoš. Kristl je podal na prvo vratnico, kjer je bil za las prekratek Mauko, na drugi strani pa ni bilo nobenega od naših.
14'
Iz prostega strela na desni strani je podal Mršič v kazenski prostor, strel Zeljkovića z glavo je končal v naročju gostujočega vratarja.
21'
Hiter protinapad žutih, z roba kazenskega prostora je proti vratom podal Mauko, za las prekratek Verunica pet metrov od gola.
23'
Strel z roba 16 metrskega prostora za Krško, prek vrat.
28'
Predložek gostov v kazenski prostor, strel z glavo mimo gola Zvera.
30'
Od daleč je streljal Anković, lovi Zver.
31'
Priložnost za Krško, iz bližine je streljal Radić, Zver odbija v kot.
35'
Šipoš je pobegnil po desni strani v kazenski prostor in poslal zavrnjeno podajo po tleh proti Kristlu, ki je pet metrov od gola streljal v blok.
43'
Strel Mršiča iz 25 metrov, gostje so blokirali v kot.
45'
Iz kota je podal Kristl, visoko je skočil Zeljković in streljal, a za malo zgrešil levo vratnico.
Konec prvega polčasa v športnem parku, zaenkrat dokaj enakovredna tekma, nekaj priložnosti na obeh straneh, a manjka natančnosti v napadu. Žuti bodo zmago napadali v drugem polčasu.
46'
Menjava
Ivo Balažic
48'
Strel Mörca iz 18 metrov od gola, mimo vrat.
49'
GOL!
1:0
Mitja Mauko
Hitra akcija žutih, za obrambo Krškega je podal Kristl, Mauko pa je iz roba kazenskega prostora z lobom premagal vratarja gostov.
57'
Rumeni karton za Zeljkovića.
58'
Strel za goste iz 15 metrov, po bloku naših lovi Zver.
58'
Poškodoval se je Mitja Mauko, z igro žal ne bo mogel nadaljevati.
59'
Menjava
Mitja Mauko
Samo Žalik
65'
Iz prostega strela je podal Kristl, za las je bil prenizek Zeljković, osamljenega Žalika na petih metrih od gola pa je žoga presenetila in švignila mimo.
71'
Sočič in Mörec sta prejela rumeni karton za pritoževanje nad sodniško odločitvijo.
73'
GOL!
2:0
Odlična podaja Verbiča po tleh mimo obrambe gostov, kjer je pobegnil Verunica, preigral vratarja in zabil v prazna vrata.
78'
GOL!
3:0
Samo Žalik
Mörec je pobegnil po desni strani v kazenski prostor do petice, zavrnil žogo v prazen prostor, kjer je pritekel Žalik in s prefinjenim strelom v levi spodnji kot premagal Kramerja.
81'
Menjava
Luka Sočič
81'
Menjava
Luka Lukač
83'
Podaja Kristla iz prostega strela, z glavo je prek gola streljal Zeljković.
84'
Iz obrata je streljal Smiljanić, brani Zver.
85'
GOL!
3:1
Po zmedi v domačem kazenskem prostoru je zadel Anković.
87'
Menjava
Nik Mršič
Ivo Kuzma
89'
Hitro je stekel Mörec po desni strani proti golu, z drsečim štartom je izbil Domić v kot. Iz kota je do strela z glavo prišel Žalik, za las mimo leve vratnice.
90+1'
Rumeni karton za Balažica.
90+3'
Strel iz dvajset metrov pri gostih, mimo gola.
Še tretja zaporedna zmaga žutih. Tokrat so v športnem parku padli nogometaši Krškega. Po enakovrednem prvem polčasu so Žuti prevzeli pobudo in pritisnili na gol gostov, kar se je obrestovalo. Med strelce so se vpisali Mauko, Verunica in Žalik.