Potek srečanja

Postava Krško: Goričar, Shimba, Hanžek, Rudonja, Arapović, Lesjak, Marinić, Lovrić, Petrak, Gordić, Brekalo.

Klop: Ribič, Antunović, Prenkpalaj, Ribič, Barišić, Stopar, Musa, Brdik, Regović.

Trener: Antoni Brdik.
Sodniki: Damjan Novarlić (Maribor), Elmedin Dedić (Maribor), Jernej Flajšman (Destrnik).

Delegat: Sandi Kranjec (Grosuplje).
1'
Začetek tekme v Krškem.
3'
Prva priložnost za žute. Obrambi domačih je nevarno pobegnil Kralj, ki pa se ni odločil za zaključni strel. Takoj za tem dva kota za Beltince.
5'
GOL!
0:1
Po prodoru in strelu Čakša z desne strani je v odbitek v mrežo domačih pospravil Kralj.
10'
GOL!
0:2
Povišanje vodstva v Krškem! Po samostojnem prodoru je zadel Grobelnik.
14'
Grobelnik je storil prekršek na sredini igrišča in prejel rumeni karton.
17'
V nevaren protinapad je stekel Pihler, ki je zaposlil Kralja, slednji pa s podajo ni uspel najti Čakša.
19'
GOL!
1:2
Po kotu domačih je zmedo v kazenskem prostoru izkoristil Lovrić in znižal izid.
26'
Brekalo je hitro prodrl po desni strani in iskal podajo v kazenski prostor, žuti so žogo izbili.
29'
Spet nevarno pred vrati Beltincev. Brekalo se je znašel sam pred Zverom, a se ni odločil za strel.
29'
Po odličnem začetku žutih sedaj minute, ki pripadajo Krčanom.
33'
Po podaji Grobelnika z leve strani je streljal Čakš, žoga je zletela mimo gola.
43'
GOL!
2:2
Izenačenje v Krškem. Po podaji z desne strani v kazenski prostor je zadel Lesjak.
45'
Domači so skoraj prišli do preobrata. Sam je pred Zvera stekel Gordić, nato pa nastreljal vratarja.
Konec prvega polčasa v Krškem.
Žuti so odlično začeli srečanje in po zadetkih Kralja (5.) in Grobelnika (10.) prišli do vodstva z 0:2, nato pa popustili. Do odhoda na odmor so domači izid uspeli izenačiti.
46'
Tekma se nadaljuje.
47'
Neposredno iz prostega strela je poskusil Pihler, Goričar je strel ubranil.
52'
Po odloženi žogi Čakša je streljal Pihler, vratar spet brani.
54'
Kralj je streljal z desne strani kazenskega prostora. Žoga je končala v naročju vratarja.