Potek srečanja

3'
Od daleč je za domače streljal Grubelnik, na mestu je bil Zver.
6'
Iz prostega strela z leve strani je podal Mršič v kazenski prostor, domači izbijajo.
12'
Nevarno je iz leve strani v kazenski prostor podal Verbič, domači izbijajo v kot.
12'
Iz kota je podal Mršič, Zeljković je z glavo zadel v blok, nato je Raduha poizkusil s škarjicami, a ni uspel.
19'
Podaja domačih iz desne proti kazenskemu prostoru, v kot je izbil Verbič. Iz kota so žuti žogo že razčistili.
21'
GOL!
0:1
Odvzeta žoga pred 16 metrskim prostorom domačih, z roba kazenskega prostora je takoj nato streljal Kristl, vratar je odbil do Verunice, ki pa je iz bližine zadel v spodnji bližnji kot vratarja.
24'
Iz leve so v kazenski prostor podali domači, naši so žogo izbili v kot, iz katerega so znova brez težav odbili napad.
30'
Predložek domačih iz desne strani, izbil je z glavo Andrejč.
30'
Strel domačih od daleč, a mimo vrat Zvera.
35'
Direkten met Mauka iz auta, z glavo je za las zgrešil Kristl.
36'
Iz roba 16 metrskega prostora je streljal Potokar, na mestu znova Zver.
38'
Podaja domačih iz kota, izbijajo žuti.
38'
Predložek iz desne v kazenski prostor naših, z glavo je mimo vrat streljal Kendeš.
39'
Lepa podaja Kristla iz leve v kazenski prostor, kjer so domači zadnji trenutek izbili pred Raduho.
40'
Nekaj sreče zdaj za žute. V kazenski prostor so prodrli domači, najprej blokiran strel, nato odlična obramba Zvera, na koncu še vratnica po strelu z glavo, a ostaja 0:1.
42'
Iz približno desetih metrov je streljal Jauk, a visoko prek gola Zvera.
43'
Dolga podaja domačih v kazenski prostor, v kot je izbil Zeljković, iz tega pa je po podaji Jauk streljal mimo gola.
45+1'
Iz roba kazenskega prostora je streljal Sočič, s težavo je odbil domači vratar.
45+1'
Močan strel Mauka iz 18 metrov, odlična obramba Marčiča.
Živahen prvi polčas v Ravnah, ki se je končal po željah žutih. Obe ekipi sta si pripravili kopico nevarnih priložnosti, nekajkrat sta se izkazala tudi oba vratarja. Edini zadetek v prvem delu je dosegel Verunica.
48'
Strel domačih iz 25 metrov, brani Zver.
48'
Zadel je Verunica po podaji Kristla v prostor, a je sodnik dosodil prepovedan položaj.
51'
Odlična podaja Mauka za obrambo Verunici, ki je pobegnil v kazenski prostor, tam ga je podrl domači branilec in enajstmetrovka za žute. Streljal je Mörec, a obramba Marčiča.
53'
Iz leve je proti kazenskemu prostoru prodiral Potokar, Mörec izbija v kot, katerega so domači že zapravili.
56'
Raduha je z glavo žogo spustil do Sočiča, ki je iz 18 metrov streljal prek gola.
58'
Krajša prekinitev igre, grdo je po duelu na tla pristal Zeljković. Kot kaže bo lahko nadaljeval.
60'
Znova odlična podaja v prostor za obrambo domačih, kjer je znova stekel Verunica in streljal, a je dobro ubranil Marčič.
62'
Po predložku iz leve strani strel domačih z glavo, lovi Zver.
67'
Protinapad žutih in podaja Kristla iz leve v kazenski prostor, domači izbijajo v kot.
69'
Iz roba kazenskega prostora so streljali domači, brani Zver.
72'
GOL!
1:1
Podaja domačih za obrambo naših, Kendeš je pobegnil in zadel mimo Zvera za izenačenje.
73'
Takoj napad žutih in odličen strel Mršiča od daleč, še boljša obramba Marčiča.
75'
Prodor Fasvalda proti golu žutih, Zeljković je odbil v kot, ki so ga naši že razčistili.
77'
Nevaren strel domačih z roba kazenskega prostora, mimo vrat.
79'
Menjava
Mitja Mauko
Luka Pihler
79'
Menjava
Luka Sočič
80'
Nevarno je bilo v kazenskem prostoru žutih. Enkrat je ubranil Zver, dvakrat so branilci odbili z blokom.
81'
Lepo sta izmenjala Kristl in Verbič, ki je pobegnil v kazenski prostor in podal, a so domači izbili pred Verunico.
82'
Menjava
Luka Lukač
83'
Lepo je podal Raduha v prostor Pihlerju, ki pa je v preigravanju zadnjega branilca izgubil žogo.
86'
Odlično je podal Mörec na drugo vratnico, kjer je iz treh metrov z glavo streljal Kristl, a neverjetna obramba domačega vratarja.
87'
Rumeni karton Maučecu za prekršek na sredini igrišča.
90+3'
GOL!
1:2
Vito Mörec
Gooooooooooool!! Neverjeten zaključek. Iz leve strani je prenos strani naredil Maučec, odlično je proti podaji vtekel Mörec in neverjetno zadel v daljši zgornji kot vratarja gostov.
Res odlična tekma polna priložnosti. Domači so ob golu zadeli še vratnico, žuti so poleg dveh golov zapravili še enajstmetrovko. Danes sta se izkazali obe obrambi z bloki in izbitimi žogami, odlične obrambe pa sta vrstila oba vratarja. Na koncu so mirnejše živce ohranili žuti in tako smo po zadetkih Verunice in Möreca prišli do druge zaporedne zmage.