Potek srečanja

5'
Prosti strel za Žute po prekršku nad Raduho.
5'
Kakšna priložnost! Maučec z diagonalno podajo do Zormana na levo stran, ta pa z odličnim predložkom pred gol, kjer je bil za las prepozen Mauko.
13'
Dobra predstava Žutih v začetku tekme. Favoriziranim gostom zaenkrat ne puščajo do resnih priložnosti.
17'
GOL!
0:1
Slabo posredovanje v obrambi je kaznoval Varga, ki je odbitek iz bližine poslal za hrbet Zvera.
20'
Dobra zamisel Balažica, ki je poslal dolgo podajo do Kneževića, toda vratar je bil pazljiv in podajo prestregel.
23'
Prosti strel z 25m, po tem, ko so domači s prekrškom prekini obetavni napad Žutig.
24'
Strel Raduhe po podaji s kota so Radomljani blokirali.
27'
Prosti strel iz 25m za Radomlje. Lep predložek, toda nato strel z glavo čez gol.
33'
Odlična poteza Raduhe, ki je iz igre vrgel kar tri gostujoče igralce. Podajo je nato obramba izbila do Sočiča, ki je poskušal s strelom z roba kazenskega prostora.
38'
Prosti strel za Žute iz 25m, po prekršku nad Kneževićem.
39'
Dober poskus Sočiča, ki je streljal pod živim zidom. Vratar lovi z zadnjimi močmi.
40'
Zdaj prosti strel na drugi strani. Rumeni karton za Balažica.
41'
Visoka podaja Zormana pred gol, kjer vratar lovi pred Raduho.
42'
V zadnjih minutah pritisk Žutih.
43'
Poskus Sočiča z razdalje čez gol.
44'
Nekaj obetavnih napadov v zadnjih minutah, a manjkajo zaključki.
44'
Zdaj odlično posredovanje Zvera. Po hitrem napadu, se je gostujoči napadalec znašel sam pred njim.
46'
GOL!
0:2
Gostje so povišali vodstvo.
52'
Prosti strel iz 25m, po prekršku nad Maukom.
54'
Rumeni karton za Zormana, ki je prekinil gostujoči protinapad.
57'
Posredovanje Zvera po podaji s kota. Nato strel gostujočega igralca z glavo preko vrst.
71'
Proatu strel za goste z roba kazenskega prostora. Strel čez gol.
72'
Menjava
Vito Mörec
72'
Menjava
Ivo Balažic
Rok Ropoša
81'
GOL!
0:3
Gostje so izvedli hiter protinapad in povišali izid. Strelec po podaji Varge je bil Nikolić.
83'
Menjava
Luka Pihler
87'
Žoga je v posesti Žutih, ki skušajo organizirati napad, a ne uspejo priti do vrat Lojena.