Postava za uvodno preizkušnjo letošnje zime: Moćić, Težački, Kaučič, Štrakl, Zorman, Nerguti, Sočič, Pihler (kap.), Rantaša, Čakš, Černe.

Na klopi za rezervne igralce bodo začeli: Zver, Vodeb, Bagola, Baligač, Črnko, Ignjič, Slokan, Bujan, Leban, Emruli, Kralj.
1'
Tekma v Radomljah se je začela.
8'
Moštvi zaenkrat dokaj enakovredni. Edini strel je doslej pripadel domačim, a ni bil nevaren za Moćića.
9'
Na drugi strani je po hitrem protinapadu prišel do strela Nerguti, ki pa je zastreljal vrata.
18'
Moćić se je izkazal ob prostem strelu Radomelj in odbil žogo v kot, po katerem ni bilo nevarnosti.
23'
GOL!
0:1
Čakš je izkoristil predložek iz desne strani in povedel Beltince v vodstvo.
33'
Čakš je stekel v napad po levi strani, preigral igralca domačih in stresel vratnico.
39'
Nevarna akcija Zormana po levi strani, ki je prodrl vse do kazenskega prostora domačih, nato pa je zmanjkal zaključni strel.
Beltinčani smo po zadetku Čakša dobili prvi polčas obračuna proti Radomljanom.
Ob polčasu bo trener Gajser zamenjal celotno postavo.
46'
Tekma se nadaljuje.
46'
Uvodoma poskus Radomelj. Domači napadalec je sprožil z razdalje, žoga je končala malo nad prečko.
55'
GOL!
0:2
Povišanje prednosti v Radomljah. Bujan je z bližine spravil žogo za hrbet vratarja.
61'
V drugem polčasu igra pretežno na polovici Beltincev. Žuti zaenkrat dobro delujejo v obrambi in prežijo na protinapade.
62'
Domači so prestregli Zverovo žogo, a bili nenatančni v zaključku in stresli zgolj vratnico.
77'
Prekršek v kazenskem prostoru in 11m za Radomlje.
77'
GOL!
1:2
Domači so izkoristili strel iz najstrožje kazni in znižali izid.
78'
GOL!
2:2
V naslednji minuti še en hiter napad Radomljanov in izenačenje po strelu iz neposredne bližine.