Beltinci Klima Tratnjek - Rudar Velenje

0 : 2
0 : 0

Potek srečanja

Postava za drugo pripravljalno tekmo letošnjega poletja (Športni park Beltinci, 18:00): Zver (kap.), Ščernjavič, Žaler, Ptiček, Rantaša, Sočič, Zorman, Pihler, Kralj, Kosi in Emruli.

Klop: Gorenjak, Magdič, Mezga, Hren, Hari, Baligač in Grobelnik.

Ekipo bo s klopi vodil Damjan Gajser, vlogo pomočnika danes še zadnjič opravlja David Vinkovič, prvič pa Luka Ivanič.
1'
Začetek tekme. S sredine je začel Emruli.
9'
V prvih minutah spremljamo dinamično srečanje med obema kazenskima prostoroma, zaenkrat še brez zaključnih strelov.
15'
Podaja Piherja iz kota, po odbiti žogi pa strel Kosija z razdalje mimo vrat.
22'
Zaradi prekrška na napadalni polovici igrišča je porumenel Rantaša.
26'
Nevaren protinapad gostov po izgubljeni žogi Beltinčanov, na koncu pa strel z bližine mimo vrat Zvera.
35'
Po kotu Rudarja nevarno pred vrati Zvera, žogo je pred golovo črto izbil Ščernjavič.
37'
Strel Velenjčanov neposredno iz prostega strela, žoga je zletela mimo desne vratnice Zvera.
Končan je prvi polčas v beltinski šumi. V prvem delu tekme smo spremljali zanimivo srečanje, ki pa zaenkrat še ni ponudilo zadetkov.
Med polčasom je prišlo do kar nekaj menjav. Igro so zapustili Zver, Ščernjavič, Žaler, Pihler, Kosi in Kralj, v igro pa vstopajo Gorenjak, Magdič, Hren, Baligač, Hari in Mezga.
46'
Začel se je drugi polčas.
47'
GOL!
0:1
Gostje so kmalu po začetku drugega polčasa povedli. Zadetek je padel z neposredne bližine po odbiti žogi.
50'
Prosti strel za Rudar iz roba kazenskega prostora. Strel preko vrat Gorenjaka.
57'
GOL!
0:2
Izgubljena žoga Beltinčanov, nato pa hiter napad Rudarja in še en gol z bližine za povišanje prednosti.
59'
Emruli je poskusil s strelom po tleh, žoga je zletela mimo gola.
60'
Še ena menjava. Namesto Emrulija bo vstopil Grobelnik.
72'
Sedaj daljši napad Beltinčanov, ki pa se je končal brez zaključnega strela na vrata Velenjčanov.
80'
Rumeni karton za Mezgo.
81'
Podaja z desne strani pred vrata Gorenjaka, tam pa strel gostov z bližine mimo gola.
86'
Še zadnja menjava. Namesto Rantaše vstopa Granfol.
Druga pripravljalna tekma se je končala s porazom žutih. Velenjčani so v začetku drugega polčasa kaznovali napaki Beltincev in slavili z dvema zadetkoma prednosti.