Rudar Velenje - Beltinci Klima Tratnjek

3 : 0
1 : 0

Potek srečanja

Naša članska ekipa je pravkar prispela v Velenje, kjer jo čez natanko eno uro čaka peta pripravljalna tekma v letošnjih pripravah.
Začetna postava: Šaruga, Rantaša, Zeljković, Žaler, Sočič, Raduha, Maučec, Rodrigues, Pihler, Cener, Lubaki.

Na klopi so še: Zver, Zorman, Debelak, Hartman, Hari in Emruli.
1'
S sredine igrišča so začeli nogometaši Beltincev.
2'
Takoj lepa priložnost za Rudar. Predložek z desne strani in strel proti vratom Šaruge, Zeljković rešuje.
5'
GOL!
1:0
Izigrana je obramba Beltincev. Podaja gostov na levo stran kazenskega prostora, kjer je Koprivnik zadel za prednost.
10'
Še ena hitra akcija Rudarja po desni in podaja pred Šarugo, Zeljković izbija v kot. Po kotu brez nevarnosti.
12'
Prodor Rudarja zdaj po levi strani, Šaruga je iztekel iz gola in odbil.
20'
Prvi poskus Beltincev. Cener je sprožil izven kazenskega prostora, vratar odbija.
22'
Štrakl je streljal neposredno iz prostega strela, preko gola.
23'
Prodor domačih po levi strani, Žaler izbija v kot.
34'
Po kotu še en strel Rudarja, žoga je šla čez vrata.
41'
Po podaji Pihlerja vtekanje in strel Lubakija, vratar na mestu.
V prvem polčasu tekme bleda predstava Žutih in minimalna prednost Rudarja po zadetku Koprivnika v 5. minuti.
46'
Tekma se nadaljuje.
51'
Nevaren poskus Rudarja. Streljali so znotraj kazenskega prostora, Šaruga odbija v kot.
52'
GOL!
2:0
Domači so povišali svojo prednost. Podaja z desne strani in gol iz neposredne bližine.
57'
Pet menjav pri Beltincih. Iz igre Lubaki, Sočič, Rantaša, Cener in Rodrigues. V igro Emruli, Zorman, Debelak, Hari in Hartman.
69'
Predložek Debelaka z desne strani proti Emruliju, toda vratar je žogo prestregel.
70'
Nevarno potem tudi na drugi strani. Rudar je skoraj povišal prednost, na koncu le kot za Velenjčane.
78'
V zadnjih minutah več pri žogi Žuti.
81'
GOL!
3:0
Hiter protinapad Rudarja po levi strani, v kazenskem prostoru pa prenos igre na desno stran ter zadetek za 3:0.
84'
Odličen strel Zormana po odloženi žogi Emrulija na robu kazenskega prostora, vratar domačih se je izkazal.
87'
Strel Pihlerja z razdalje je bil blokiran v kot. Po kotu zelo blizu gola Raduha.