Potek srečanja

Postava Rogaška: Vunderl, Majcenić, Rantuša Lampreht, Pirtovšek, Majcen, Moreira, Matošević, Musulin, Pavlović, Gobec, Gradišar.

Klop: Lojen, Sedej, Kodelič, Gajšek, Gajster, Kožarić, Hernavs, Krivec.

Trener: Oskar Drobne.
Sodniki: Uroš Radević (Maribor), Jure Sužnik (Šentilj v Slovenskih goricah), Žiga Šumer (Maribor).

Delegat: Drago Kos (Domžale).
Ekipi se ogrevata pred začetkom tekme.
1'
Tekma se je začela.
6'
Pavlović je nevarno streljal iz prostega strela in zadel prečko! Takoj po tem še kot za Rogaško, toda brez nevarnosti.
11'
Še enkrat je bilo nevarno po prostem strelu Rogaške. Žuti so izbili v kot. Po kotu brez nevarnosti.
12'
GOL!
1:0
Luka Marič
Podajo v globino je poslal Džumhur, Marič pa je s strelom v daljši vratarjev kot po tleh zadel za prednost.
16'
Spet se trese vratnica! Tokrat po strelu gostov z velike razdalje.
26'
Rumeni karton je pri domačih prejel Pihler.
33'
Spet po prostem strelu nevarna Rogaška. Pirtovšek je streljal z glavo, Žuti so odbili v kot.
36'
V zadnjih minutah igra na polovici Beltincev. Gostje poskušajo z napadi, Žuti čakajo na protinapade.
41'
Marič je spet krenil v nevaren protinapad, preigral enega igralca, nato pa so ga gostje vendarle ustavili.
45'
Še enkrat več gostje nevarni po prekinitvi. Žuti so žogo uspeli izbiti iz 16m prostora.
Vodstvo Žutih po prvem polčasu! Za Beltince je po podaji Džumhurja v začetku tekme zadel Marič. V nadaljevanju so imeli gostje več od igre, toda naši nogometaši se zbrano branijo in čakajo na svoje priložnosti.
46'
Menjava
Vito Mörec
46'
Tekma se nadaljuje.
50'
Gradišar je sprožil iz 16m, Moćić brez težav.
53'
Zadetek Beltincev po kotu, toda razveljavljen zaradi predhodnega prekrška.
54'
Po odbiti žogi strel Gobca z bližine čez gol Moćića.
60'
Menjava
Luka Pihler
60'
Menjava
66'
V protinapad sta stekla Marič in Grobelnik, toda na koncu brez zaključnega strela.
71'
Za vstop v igro se pripravlja še Maučec.
71'
Rumeni karton za Grobelnika.
72'
Menjava
Lan Štravs
76'
Priložnost za goste! Dolga akcija in strel z roba kazenskega prostora, Moćić brani.
82'
Zaradi prekrška je porumenel še Zorman.
83'
Rumeni karton še za Moćića.
85'
Živčna tekma v končnici. Gostje pritiskajo na vrata Beltincev, naša obramba dobro deluje.