Beltinci Klima Tratnjek - St. Anna

3 : 2
0 : 1

Potek srečanja

Postava za prvi današnji obračun proti avstrijski St. Anni (UT Beltinci, 18:00): Moćić, Vodeb, Kaučič, Težački, Zorman, Nerguti, Jug, Pihler, Rantaša, Černe in Emruli.

Na klopi so Legen, Marinič in Benko.
1'
Tekma se je začela.
2'
Vodeb se je opogumil in poskusil s strelom z razdalje. Žoga je končala za vrati gostov.
16'
V uvodnih minutah igra med obema kazenskima prostoroma, nekoliko bolj podjetni so Beltinčani.
17'
Vodeb je zaposlil Zormana, ki je odlično vtekal po levi strani in poslal žogo pred vrata St. Anne, kjer je bil nenatančen Emruli.
22'
Še enkrat nevarno preko Zormana, ki je ponovno poslal žogo v kazenski prostor, gostje pa so razčistili.
43'
GOL!
0:1
Gostje so povedli s strelom v daljši vratarjev kot.
Prvi polčas je pripadel gostom, ki so zadetek dosegli ob zaključku prvega dela tekme.
46'
Tekma se nadaljuje.
51'
GOL!
1:1
Žuti so s hitrimi podajami izigrali obrambo gostov, po podaji Černeta pa je žogo v mrežo pospravil Nerguti.