Začetna postava: Zver, Rantaša, Žaler, Zeljković, Vinokorov, Sočič, Maučec, Rodrigues, Pihler, Cener in Lubaki.
11'
V uvodnih minutah še brez kakšnih priložnosti.
17'
Rodrigues je prodrl po levi strani, preigral igralca gostov in nevarno sprožil na vrata Avstrijcev.
20'
Prvi poskus gostov, predložek z desne strani je ujel Zver.
23'
Tokrat nevarno pred vrati gostov, toda Žuti žoge niso uspeli potisniti v gol St. Anne. Na drugi strani je protinapad preprečil Zeljković.
42'
Lep strel St. Anne iz približno 25 metrov, žoga je zletela malo čez prečnik Beltincev.
44'
Še en strel Avstrijcev, tokrat z glavo. Strel ni bil močan, zletel je mimo gola.
46'
Začel se je drugi polčas. S sredine tokrat Beltinčani.
49'
Blizu zadetka Žuti, po strelu Pihlerja je žoga zadela prečko.
53'
GOL!
0:1
Hitra akcija St. Anne na drugi strani. Podaja z desne strani in zadetek z bližine.
59'
Močan strel Maučeca v kazenskem prostoru gostov, žoga je šla čez vrata.
61'
Lubaki je preigral vratarja gostov, Pihler je ustrelil, strel pa blokiran.
66'
GOL!
1:1
Odličen prodor Debelaka v kazenski prostor gostov, njegovo podajo pa je v gol preusmeril Lubaki.
68'
GOL!
2:1
Preobrat Žutih v nekaj minutah! Po podaji Emrulija je v daljši kot vratarja natančno meril Cener.
69'
GOL!
3:1
Še en zadetek Beltincev! Emruli je povišal prednost s strelom znotraj kazenskega prostora.
72'
GOL!
3:2
Zadetki sedaj kar padajo. Napačno podajo Žutih so gostje prestregli in znižali izid.
82'
Beltinčani imajo več žogo v svoji posesti, nanizali so tudi nekaj priložnosti. Nazadnje Pihler blizu gola po preigravanju, vratar odbija.
85'
Še en strel Pihlerja z roba kazenskega prostora. Močan udarec je zletel mimo leve vratnice vratarja.
86'
GOL!
4:2
Vinokorov je lepo vtekal po levi strani, sprejel žogo in premagal vratarja St. Anne.