St. Anna - Beltinci Klima Tratnjek

2 : 4
2 : 1

Potek srečanja

Postava za tretjo pripravljalno tekmo (St. Anna am Aigen, 19:30): Gyergyek, Ščernjavič, Rec, Vidovič, Rantaša (kap.), Hren, Knaus, Mezga, Grobelnik, Kralj in Hari.

Na priložnost s klopi bodo čakali še Gorenjak, Žaler, Ptiček, Baligač, Zorman, Sočič, Pihler, Granfol, Emruli in Kosi.
1'
Tekma se je začela.
11'
Prva resnejša priložnost za domače, Gyergyek se je izkazal z obrambo, po odbitku pa strel mimo gola.
16'
Ščernjavič je po preigravanju nevarno zaposlil Harija, toda vratar domačih je bil dovolj hiter, da je ujel žogo.
18'
GOL!
0:1
Ščernjavič je prodrl po levi strani proti vratarju, potem pa na drugi vratnici našel samega Kralja, ki je zadel za prednost.
25'
Predložek Hrena z leve strani po podaji Mezge, Grobelnik pa na koncu ni bil v najboljšem položaju za zaključek akcije.
31'
GOL!
1:1
Domači so po prostem strelu prišli do izenačenja.
34'
Prekršek v kazenskem prostoru Beltincev in strel iz 11m za St. Anno.
35'
GOL!
2:1
Domači so po strelu iz 11m prišli do preobrata.
42'
Nevaren prodor Grobelnika pred vrata domačih, tam pa so ga igralci St. Anne zaustavili s prekrškom, toda sodniška piščalka je ostala nema.
45'
Strel Harija po predložku Kralja z desne strani, vratar pa je žogo ujel.
Polčas v St. Anni. Žuti so v 18. minuti povedli po zadetku Kralja, v nadaljevanju pa so domači po dveh prekinitvah izid uspeli preobrniti.
Menjava med vratnicama. Gorenjak vstopa namesto Gyergyeka.
46'
Začel se je drugi polčas.
50'
Dve priložnosti za Beltince. Najprej močan strel Mezge in obramba vratarja, v naslednji akciji pa strel Grobelnika čez vrata.
53'
GOL!
2:2
Kralj je prodrl po levi strani in z lobom ukanil domačega vratarja za izenačenje.
60'
GOL!
2:3
Beltinci so spet prišli v vodstvo, Ščernjavič se je izkazal z zadetkom z razdalje.
60'
Sedaj so vstopili še vsi rezervisti, na igrišču ostajata le Vidovič in Ščernjavič.
65'
Nevarna akcija domačih, Vidovič pa je dobro reagiral v obrambi.
67'
Močan strel Pihlerja z razdalje, tokrat za las čez prečko.
69'
GOL!
2:4
Po gneči v kazenskem prostoru še en zadetek Beltincev, med strelce se je vpisal Sočič.