Postava Gorica: Likar, Velikonja, Leban, Hodžić, Marinič, Marc, Ahmetaj, Hrka, Mevlja, Agić, Kranjc.

Klop: Radikon, Zukanović, Žejen, Frešer, Knežević, Laraspata, Vekić, Baruca.

Sodniki: Denis Šabanagić, Leon Kolenc, Nedeljko Todorović (vsi Ljubljana).

Ogrevanje se je začelo.
1'
Tekma se je začela. S sredine so krenili Goričani.
3'
Zelo lepa priložnost za Gorico! Po kotu je z glavo streljal Mevlja, Moćić pa se je izkazal z obrambo.
8'
Še en poskus Gorice, tokrat z velike oddaljenosti. Strel je zletel čez gol.
12'
Prvič nevarni Beltinci! Pihler je streljal v kazenskem prostoru po lepi akciji Žutih, toda strel na gol je bil v zadnjem trenutku blokiran.
18'
Daljši napad Gorice sedaj z dvema streloma, dvakrat je beltinska obramba strel blokirala.
21'
Najlepša priložnost doslej! Raduha je po dobri podaji sam stekel proti Likarju, vratar pa mu je strel ubranil.
26'
Sedaj strel gostov z roba kazenskega prostora, Moćić spet z dobrim posredovanjem.
29'
Nevarno je bilo pred našimi vrati. V gneči so gostje iskali strel, Žuti so žogo izbili.
36'
V zadnjih minutah imajo Primorci terensko premoč.
42'
Rumeni karton za Krajnca po prekršku nad Raduho.
44'
Tokrat nevarno pred vrati gostov. Marič je po odbiti žogi streljal z bližine, a žoge ni najbolje zadel.
V prvem polčasu smo videli kar nekaj resnih priložnosti na obeh straneh, toda mreži zaenkrat še mirujeta. Spremljamo napeto in dinamično tekmo.
46'
Tekma se nadaljuje.
46'
Strel Goričanov z velike razdalje preko gola.
51'
GOL!
0:1
Goričani so povedli. Podajo z leve strani je s strelom po tleh v zadetek pretvoril Krajnc.
52'
GOL!
0:2
Takoj po nadaljevanju še ena napaka Beltincev v obrambi in povišanje prednosti Gorice. Zadel je Velikonja.
58'
Še enkrat so gostje nevarno stekli v protinapad, Žuti izbijajo v kot.
62'
Strel Sočiča z roba kazenskega prostora preko gola.
62'
Menjava
Luka Pihler
Lan Štravs
62'
Menjava
Vito Mörec
65'
Še ena neverjetna priložnost za Žute! Po podaji Möreca je bil ena na ena z vratarjem Grobelnik, vratar pa mu je strel ubranil.
69'
Močan strel gostov z leve strani je zletel čez gol Moćića.
75'
Odličen prodor in strel Zormana z leve strani. Žoga je letela v okvir vrat, Likar pa spet pozoren.
76'
GOL!
0:3
Tretji zadetek v mreži Moćića. Po podaji z desne strani je ustrelil Leban in s pomočjo prečke povišal prednost.