Ogrevanje se je v sončni Ljubljani pričelo.
Ilirija 1911: Džafić, Latinčič, Trdan, Tomiček, Mlakar, Kepic, Gutić, Golob, Stevanović, Pedro, Djermanović.

Klop: Baš, Piskule, Rotar, Ostojič, Čaušević, Farquaharson, Kustrin, Kuzmić, Gorenak.

Trener: Marko Babič.
Sodniki: Anže Jerič (Cerklje na Gorenjskem), Miha Kalan (Kranj), Davor Brezar (Kranj).

Delegat: Robert Krajnc (Ptuj).
Pred tekmo bo prišlo do menjave. Žaler tekme ne bo mogel pričeti, namesto njega bo od prve minute igral Bagola.
1'
Naši igralci so začeli s sredine.
5'
Prvi strel gostiteljev z velike razdalje, brez težav za Moćića.
8'
Lepa priložnost za Žute. Sočič je z leve strani nevarno podal pred vrata Džafića, toda zmanjkal je zaključek.
11'
GOL!
1:0
Domači so povedli po prostem strelu. Z desne strani je podal Golob, natančen pa je bil Djermanović.
14'
GOL!
1:1
Luka Marič
Hiter odgovor Žutih! Maučec je podal do Mariča, ki je preigraval na robu kazenskega prostora in s strelom v daljši vratarjev kot ugnal Džafića.
17'
Po golu se nadaljuje pritisk Beltincev na vrata domačih.
18'
Hiter napad Ilirije po levi strani, nato pa prekršek naših in strel iz 11m za Ljubljančane.
19'
GOL!
2:1
Goli se nadaljujejo. Ilirija je izkoristila strel iz 11m in ponovno povedla. Med strelce se je vpisal Djermanović.
22'
Sedaj spet igra na polovici Ilirije. Še v eni priložnosti se je znašel Marič, a tokrat ni prišel do strela.
31'
Spremljamo igro med obema kazenskima prostoroma, zaenkrat brez zaključnih strelov na eni ali drugi strani.
34'
Raduha je ukradel žogo in s soigralci stekel proti Džafiću, toda na koncu nesporazum pri podaji.
37'
Spet nevaren Marič! Najprej so njegov strel blokirali, nato pa podaja v sredino kazenskega prostora ni uspela.
38'
Grobelnik je streljal z razdalje, vratar izbija v kot.
45'
Mörec je preigraval po desni strani, toda na koncu spet ni bilo zadnje podaje.
Konec prvega polčasa v Ljubljani. Žuti bodo točke lovili v drugem delu tekme, saj po 45 minutah zaostajajo z 2:1. Edini gol za Beltince je dosegel Marič.
Gajser bo že med odmorom naredil tri menjave. Za vstop v igro se pripravljajo Vinokorov, Džumhur in Zorman.
46'
Tekma se nadaljuje.
46'
Menjava
46'
Menjava
Vito Mörec
46'
Menjava
53'
Beltinci sedaj z več posesti, toda igra v napadu nikakor ne steče.
60'
Menjava
Lan Štravs
Luka Pihler
60'
Krajša prekinitev. Na tleh je po trku z glavama obležal Bagola.
64'
Po daljšem času nevarni Beltinci. Podaja z leve strani pred vratarja, tam pa je bil nekoliko prehiter Vinokorov.
70'
Če smo v začetku tekme videli 3 zadetke, sedaj v nadaljevanju brez resnejših strelov na vrata.
72'
Nevaren protinapad Ilirije po desni strani, na koncu pa kot za Ljubljančane. Po kotu strel visoko čez gol.
73'
Prekršek Zeljkovića na sredini igrišča in rumeni karton zanj.
78'
Rumeni karton sedaj še za Pihlerja.
80'
Zadetek Zeljkovića po podaji Pihlerja iz prostega strela, toda sodnik je videl prekršek v napadu.
81'
Zaradi ugovarjanja je porumenel Vinokorov.
90+1'
GOL!
2:2
Izenačenje! Grobelnik je z desne strani podal pred vrata, tam pa je žogo v mrežo potisnil Zorman.