Potek srečanja

Postava Triglava: Arko; Rogelj, Arh-Česen, Brkić, Ivetić; Ćerimagić, Pokorn, Zlatkov, Vuković; Petric, Ahmetaj.

Klop: Čadež, Kumer, Gajić, Šalja, Hasanaj, Udovič, Bojić.

Trener: Damjan Gajser
Obe ekipi se že ogrevata pred prvim prvenstvenim obračunom v novi sezoni. Kmalu bo vse nared za začetek tekme.
Moštvi pravkar prihajata na igrišče v beltinskem Športnem parku.
1'
Začetek tekme v Beltincih. S sredine so krenili Kranjčani.
3'
Na tleh je po prekršku Maučeca obležal Ćerimagić, ki pa lahko nadaljuje. Kranjčani izvajajo prosti strel s sredine igrišča.
4'
Hiter prodor Roglja po desni strani, pred predložkom pa je žogo v kot izbil Kuzma. Po kotu nevaren predložek gostov, toda igra z roko in žoga za Zvera.
7'
Hiter protinapad Žutih preko Mariča, ki je dobro preigral Roglja in Brkića, nato pa streljal mimo gola.
9'
Poskus preigravanja Mörca so gostje uspeli zaustaviti tako, da so žogo poslali v kot. Po kotu poskus uigrane akcije, a so Trigalavni brez težav rešili situacijo.
11'
Nevarna akcija Triglava! Po uspešnem preigravanju Ahmetaja v domačem kazenskem prostoru je do strela prišel Petric, a je bil njegov strel blokiran.
13'
Tudi na drugi strani sijajna priložnost za zadetek Beltincev. Po hitrem protinapadu se je v kazenskem prostoru znašel Raduha, ki je poslal žogo proti Mauku, slednji pa ni uspel zadeti.
17'
Spet se je v lepi priložnosti za zadetek znašel hiter Marič, izkazal pa se je Arko, ki je strel ubranil.
20'
Prekršek gostov na Mörcem in prosti strel za Žute z desne strani. Podal bo Kristl. Po predložku Triglav izbija v kot.
22'
Po kotu Mršiča odličen strel z glavo kapetana Raduhe, Arko pa se je še enkrat več izvrstno izkazal. Za tem še en kot za Beltince in znova odlična podaja Mršiča. Z glavo je streljal Kristl, gostje pa izbijajo z golove črte.
24'
Odmor za osvežitev v Beltincih.
28'
Sedaj krajša prekinitev, ker je na igrišču po trku s Kuzmo obležal Petric. Sodnik ni piskal prekrška domačega branilca.
33'
Igra se je po številnih lepih priložnostih nekoliko umirila. Še naprej pa spremljamo zelo zanimiv in odprt obračun.
34'
Predložek Ivetića z desne strani proti Ahmetaju, Zver pa je žogo uspel prestreči.
39'
Prekršek nad Zormanom in prosti strel za Žute z leve strani. Podal bo Mršič. Znova zelo vroče pred vrati Orlov! Marič je prišel do strela, gostje pa znova vendarle rešujejo v zadnjem trenutku.
44'
Po podaji Petrica je z razdalje poskusil Ćerimagić, brez težav za Zvera.
45'
V zaključku polčasa nekaj priložnosti tudi za Triglav. Po podaji Ahmetaja je ponovno z razdalje sprožil Ćerimagić, a tokrat mimo gola.
45+2'
Zorman je priigral kot za Beltince. Podal bo Mršič.
Polčas v Beltincih.
V prvem delu zelo pogumna in borbena predstava Žutih, ki so si priigrali nemalo lepih priložnosti za zadetek, toda vratar Arko je bil zmeraj na mestu. Spremljamo dinamično in zelo zanimivo srečanje, mreži pa zaenkrat še mirujeta.
46'
Začetek drugega polčasa. S sredine začenja Mauko.
47'
Prekršek Roglja nad Maukom in prosti strel za Žute z desne strani.
50'
GOL!
0:1
Prodor Ahmetaja v kazenski prostor Žutih, nato pa podaja do Ćerimagića, ki je z bližine neoviran zadel za prednost.
52'
Še en prodor Triglava v kazenski prostor domačih, Zorman izbija v kot. Po kotu Žuti rešujejo.
54'
Podaja Mörca z desne strani v kazenski prostor, po strelu Raduhe je žoga gostujočega branilca zadela v roko, toda sodnik ni zapiskal.
60'
Po predložku Petrica Balažic žogo izbija v kot.
66'
V drugem polčasu zrcalna slika prvega. Tokrat precej več pri žogi Kranjčani, ki so tudi nevarnejši. Beltinčane je gol nekoliko šokiral.
68'
Odmor za osvežitev.
71'
Prosti strel za Beltince s približno 25 metrov. Podal bo Mršič. Arko je žogo izbil v avt.
75'
Marič je preiigraval v gostujočem kazenskem prostoru, toda na koncu so mu branilci Triglava uspeli odvzeti žogo.