8 Ivo Kuzma
84'

Posnetek srečanja

Potek srečanja

Že pred začetkom tekme je prišlo do menjave pri Žutih. Kosija, ki se je poškodoval na ogrevanju je zamenjal Maučec.
1'
GOL!
1:0
Nepazljivost Žutih je izkoristil Stančič, ki je domačine popeljal v prednost takoj v prvem napadu.
11'
Velika priložnost za Sežano, rešuje Maučec.
12'
Zaenkrat več pri žogi domačini.
13'
Prekršek nad Balažicem. Prosti strel za Beltince iz 25 metrov.
15'
Lep predložek pred gol, toda mimo gola. Najlepša priložnost do zdaj.
19'
GOL!
2:0
Stančič viša vodstvo Sežane s strelom z roba kazenskega prostora.
21'
Spet poškodba pri Beltincih. Tokrat igro zapušča Mauko. Namesto njega vstopa Tkalec.
28'
Kakšna smola! Še tretja poškodba pri Beltincih. Igro zapušča Balažic, zamenjal ga je Žalik.
32'
Zver rešuje pred Stančičem.
40'
Prvi kot za Žute.
41'
Gostje odbijajo in prehajajo v protinapad. Trstenjak prekinja akcijo s prekrškom za rumemi karton.
42'
Kebe pri Sežani z glavo čez gol.
45'
GOL!
3:0
Strel Kebeja je Zver uspel odbiti, toda žoga je pot našla do Krivičiča, ki zadeva za višanje vodstva.
51'
Strel Tkalca iz 20 metrov v naročje domačega vratarja.
57'
Lepa kombinacija Trstenjaka in Žalika. Slednji nato s slabim zaključkom. Vratar na mestu.
58'
Rumeni karton za Kristla.
60'
Zdaj je Žalik obležal pred domačimi vrati, vendar bo lahko nadaljeval.
62'
Strel Stančiča, Zver brani.
63'
Lep prodor domačih, odbija Maučec.
64'
Pri Sežani je poskušal Sever s strelom iz kakih 20 metrov. Zver brani.
66'
Prekršek nad Kristlom in prosti strel iz 30 metrov.
67'
Sežanska obramba preusmerja predložek v kot.
71'
Globinska podaja do Ropoše, ki je z lepim lob udarcem iz kakih 20 metrov presenetil domačega vratarja. Žoga je za las zletela mimo gola.