Tabor: Fermišek, Rupnik, Furlan, Stožinič, Maloku, Jalinous, Bajnoci, Tomažič, Kompare, Seliškar, Vuleta.

Klop: Vuković, Bjelopetrović, Pogačar, Šehić, Pavlović, Čelić, Kalšek, Ražman, Božič.

Trener: Nace Kosmač.
1'
Tekma se je začela.
2'
Prva priložnost žutih. Kosić je preigral tri igralce, podal do Rantaše, ki je zavrnil žogo proti Pihlerju in Štraklu, slednja pa sta se pred strelom zapletla.
3'
Seliškar je z razdalje streljal čez gol Zvera.
4'
Po podaji Kosića je z bližine streljal Pihler, vratar je žogo ujel.
12'
Žoga je ves čas v posesti Beltincev, domači prežijo zgolj na protinapade.
13'
Vratnica žutih! Po podaji Rantaše je streljal Kosić, domače je rešila vratnica.
15'
Še ena izjemna priložnost Beltincev in še enkrat v vlogi podajalca Rantaša. Z bližine je vrata zastreljal Čakš.
16'
Še ena vratnica Beltincev, znova jo je stresel Kosić!
20'
Maloku je stekel v hiterprotinapad, prišel pred Zvera, a slabo zaključil.
24'
GOL!
0:1
Robert Čakš
Čakš je prodrl po levi strani in z razdalje premagal vratarja Fermiška za prednost.
27'
GOL!
0:2
Povišanje vodstva v Sežani! Po podaji Zormana z leve strani so si domači sami žogo poslali v mrežo.
32'
Sedaj hud naliv v Sežani.
35'
Pihler se je odločil za strel z velike razdalje, Fermišek se je izkazal.
36'
Še enkrat je do strela prišel Kosića, tokrat je streljal malo mimo oddaljeneše vratnice.
42'
GOL!
0:3
Robert Čakš
Čakš je sprejel žogo na sredini igrišča, preigral zadnjega branilca domačih, sam stekel proti vratarju ter ga rutinirano premagal.
Po prvem delu igre prepričljivo vodstvo žutih. Dvakrat se je med strelce vpisal Čakš, en gol pa so si igralci Tabora zabili sami. Zadnje minute prvega polčasa so potekale v izredno zahtevnih pogojih zaradi vetra in hudega naliva.
Prepričljivo vodstvo po prvem delu tekme, toda nadaljevanje srečanja je zaradi oblilih padavin v zadnjih minutah pod velikem vprašaju.
Odločitev delegata in sodniške ekipe: ob 18:15 uri bo jasna usoda današnje tekme.
Tekma se danes ne bo nadaljevala.
Drugi polčas bo odigran v nadomestnem terminu.
Postava Beltincev ob nadaljevanju prekinjene tekme: Zver, Težački, Kaučič, Dvoršak, Štrakl, Rantaša, Sočič, Kosić, Zorman, Kralj, Pihler.

Na klopi so: Moćić, Popijal, Slokan, Kokol, Leban, Nerguti, Bujan, Kosi, Emruli.
46'
Tekma se nadaljuje.
49'
GOL!
0:4
Štrakl je prodrl po desni strani, poslal žogo v kazenski prostor, domači pa so si zabili avtogol.