Ekipi sta že na zelenici in se pripravljata na začetek tekme.
Žuti bodo začeli v postavi: Zver, Apatič, Kosi, Bertalanič, Lešnik, Ropoša, Trstenjak, Šnajder, Kotnik, Mauko in Tkalec.
Klop: Vöröš, Hartman J., Gruškovnjak, Legen, Hartman Ž.
Lepa priložnost za domače. Posredoval je Bertalanič.
5'
Trije zaporedni streli iz kota za Turnišče.
7'
Prekršek Šnajderja na robu kazenskega prostora. Domači iz prostega strela za las preko gola.
9'
Prva lepa priložnost za Žute. Po desni strani je potegnil Apatič in podal do Ropoše, ki pa ni bil natančen.
17'
Žuti počasi potiskajo domače na njihovo polovico, vendar zaenkrat še brez pravega zaključka.
30'
Vroča kri na igrišču. Dva rumena kartona za Beltince ter en za Turnišče.
33'
Prekršek nad Lešnikom. Prosti strel iz približno 25 metrov.
33'
Apatič strelja čez gol.
37'
Menjava pri Beltincih. Iz igre Lešnik, v igro Legen.
Konec prvega polčasa. V prvem delu smo spremljali bledo igro brez pravih priložnosti. Žuti so sicer več pri žogo, vendar igra nikakor ne steče.
48'
Hitra akcija Žutih. Kotnik je lepo podal pred gol, vendar je domači branilec uspel blokirati strel Ropoše.
53'
Zaenkrat spremljamo dosti bolj dinamično igro kot v prvem polčasu.
55'
Spet hiter protinapad Turnišča. Posredoval je Bertalanič, ki bi skoraj poslal žogo v lastno mrežo.
57'
Kakšna priložnost za Žute! Po lepem predložku Kotnika je Tkalec z glavo zadel prečko. Odbita žoga je presenetila Mauka, ki je žogo z glavo poslal preko praznih vrat.
67'
Iz igre Kotnik, v igro Hartman J.
69'
Domači so zatresli mrežo po odbiti žogi, vendar je sodnik gol razveljavil zaradi prekrška nad Zverom.
71'
Lepa diagonalna podaja Mauka do Trstenjaka, ki pa se je predolgo obotavljal.
73'
Spet strel Tkalca z glavo. Domači vratar s težavo preusmerja žogo čez gol.
76'
Kosi je lepo odvzel žogo domačemu igralcu, kateremu ni preostalo drugega kot da ga zaustavi s prekrškom. Prosti strel iz kakih 25 metrov.