Tokrat so manjkajoči Sočič zaradi rdečega kartona in Hartman, Zorman ter Maučec zaradi poškodbe.
1'
Iz sredine igrišča so začeli gostje.
5'
Raduha je odvzel žogo pred gostujočim kazenskim prostorom, do nje je prišel Verunica in vrnil Raduhi, ki je iz 6 metrov streljal, a so gostje izbili kot.
7'
Že četrti kot zapored za žute, gostje so vse izbili.
11'
Lepa hitra akcija domačih, na koncu je Kristl močno podal za obrambo Šmartnega, Verbič je vtekel in z glavo streljal prek vratarja gostov, a zgrešil vrata.
19'
Visoka podaja Raduhe do Kristla, ki je po levi streni pobegnil proti golu in poskušal podati v sredino, a je gostujoči vratar Verdev ulovil žogo.
20'
Močan strel Mršiča iz 30 metrov, gostje so z glavo izbili v kot.
21'
Iz kota je podal Kristl, do strela z glavo je prišel Kuzma, a žal zgrešil.
22'
Prva priložnost za Šmartno, po tleh je streljal Čakš in zgrešil gol Zvera.
30'
Po zmedi v domačem kazenskem prostoru je do strela prišel Džumhur, z obrambo se je izkazal Zver.
33'
Iz 18 metrov je mimo gola streljal Hrastnik.
34'
Po kotu je z glavo streljal Bukšek, obramba Zvera.
40'
Rumeni karton Andrejču za prekršek nad Jaukom.
45'
Iz deset metrov je z leve strani prek gola streljal Kristl.
Prvi polčas se je v športnem parku končal brez zadetkov. Žuti so bili boljši v prvem delu, Šmartno pa v drugem.
46'
Menjava
Vito Mörec
46'
Menjava
Ivo Kuzma
Alan Kaučič
50'
Lepo je proti golu iz desne strani prodrl Mörec in streljal iz petih metrov, a so gostje blokirali v kot.
53'
Iz strani je iz desetih metrov streljal Mauko, a je Verdev ubranil.
54'
GOL!
0:1
Hiter protinapad gostov, do strela je prišel Čakš in streljal mimo Zvera v desni spodnji kot vrat ter zadel.
54'
Menjava
Jan Kristl
Luka Pihler
58'
Po podaji Pihlerja je z glavo na pri prvi vratnici iz treh metrov streljal Raduha, a za las zgrešil.
59'
Mörec je poslal predložek iz desne strani v kazenski prostor, z glavo je mimo streljal Mauko.
62'
GOL!
1:1
Izenačenje v Beltincih. Odlična podaja Mršiča iz prostega strela direktno na glavo Zeljkoviću, ki je natančno streljal in zadel prvič v žutem dresu.
68'
Menjava
Mitja Mauko
Samo Žalik
71'
Po zavrnjeni podaji Žalika je Mörec prodrl proti golu in streljal, gostje z blokom izbijajo v kot.
75'
Po izgubljeni žogi v obrambi je do strela prišel Čakš, brani Zver.
77'
Iz dvajsetih metrov je streljal Pihler, žal prek gola.
79'
Iz roba kazenskega prostora je streljal Hrastnik, žuti z blokom v kot.
81'
Nevarno je iz obrata streljal Jauk, kar je ubranil Zver.
83'
Žuti pritiskajo na gol in poskušajo zadeti, a so nenatančni v zadnjih podajah.
90'
Menjava
Luka Verbič
Ivo Balažic
Konec v Beltincih, žuti tokrat le do remija, ki je tudi prvi v letošnji sezoni. Tokrat je zmanjkalo konkretnosti v napadu, edini gol za domače je zabil Zeljković.