30
Vito Mörec

Potek srečanja

4'
Prosti strel za Bravo na 25 metrov od gola. Ogrinec je podal, z glavo je strel Španringa ubranil Serec.
11'
Z roba kazenskega prostora je streljal Ogrinec, prek domačega gola.
16'
Prosti strel za žute na 22 metrov oddaljenosti od gola. Nizka močna podaja v kazenski prostor Pihlerja, z blokom so izbili gostje.
26'
Strel Ogrinca iz 20 metrov mimo vrat Sereca.
27'
Kot za domače na desni strani. Podaja Pihlerja na prvo vratnico proti Maučecu, ki je streljal v blok gostov.
29'
Nevaren strel Ogrinca iz 10 metrov, dobro postavljen Serec je odbil žogo.
33'
Strel Agboyija iz 16 metrov, žuti z blokom izbijajo v kot.
36'
Predložek Sočiča iz leve strani pred gostujoči gol, strel Raduhe blokiran v kot.
Konec prvega polčasa v športnem parku. Žuti se dobro držijo proti prvoligašu, nekajkrat so zapretili tudi v napadu, a za zdaj je zmanjkalo nekaj zbranosti v zaključnih trenutkih.
46'
Menjava
51'
Prodor Pihlerja po levi strani zavrnjena podaja, gostje izbijajo v kot z blokom.
52'
GOL!
1:0
Luka Pihler
Predložek Mršiča v kazenski prostor, kjer je na petici Raduha lepo sprejel žogo nato pa podal mimo vratarja proti sredini gola, kjer je vtekel Pihler in iz dveh metrov zabil v prazen gol.
66'
Menjava
Luka Pihler
66'
Menjava
Luka Lukač
Vito Mörec
67'
Menjava
Ivo Balažic
Luka Verbič
69'
Menjava
Luka Sočič
Jan Kristl
70'
Nevaren poizkus Nukića iz 15 metrov po tleh, mimo leve vratnice domačega gola.
73'
Strel Nukića iz polvoleja, brani Serec.
75'
Nevarna podaja Trontlja proti golu, Nukić je iz bližine streljal mimo.
77'
Predložek z leve v kazenski prostor, Kidrič je streljal mimo vrat Sereca.
78'
V kazenskem prostoru je po duelu padel Šipoš in prejel rumeni karton za simuliranje.
79'
Visoka podaja Trontlja v kazenski prostor, Kidrič z glavo mimo.
83'
Kristl je streljal iz 15 metrov, brani vratar gostov.
87'
Strel Ogrinca iz 17 metrov, najprej je Andrejč strel blokiral, nato pa izbil žogo.
90'
Prosti strel za žute na 18 metrov, streljal je Kristl po tleh, brani Orbanić.
90+2'
GOL!
2:0
Tekma je odločena. Hiter protinapad žutih, Raduha je podal v prostor
Verunici, ki je žogo z levico poslal za gostujočega vratarja.
Konec tekme v športnem parku. Padel je prvoligaški Bravo iz Ljubljane. Žuti so pokazali da se z borbo in srcem daleč pride. Strelca za zasluženo zmago sta Pihler in Verunica. Čestitke igralcem in trenerju za napredovanje v drugi krog pokala pivovarne Union.