Mitja
Mauko
81'

Potek srečanja

Kmalu bo vse nared za pričetek 20. kroga Druge lige, kjer se bosta pomerila domači Dravograd in Beltinci. Prvi obračun v tej sezoni so v domačem Športnem parku dobili Žuti s 3:0, med strelce pa so se tedaj vpisali Mörec, Kristl in Branilović.
Glavni sodnik na današnji tekmi je Denis Halilović, pomočnika pa sta Veljko Mijatović in Matic Mežnar.
Postava gostiteljev: Kanduč, Bokšan, Ferenčak, Vrabič, Ferk, Dobaj, Verstovšek, Rogina, Kogelnik, Rožej, Pečnik.

Klop: Savelli, Račnik, Pešl, Petek Gluhovič, Krajnc, Stefanovič.
1'
Začetek tekme v Dravogradu.
3'
Dolga globinska podaja Maučeca, vratar domačih lovi pred Kristlom.
7'
Asentić je prestregel podajo domačega vratarja, v zadnjem trenutku pa rešuje Ferk.
10'
Strel gostov od daleč, poskusil je Rogina, a strel čez vrata Zvera.
10'
Velika priložnost za Beltince! Podaja Hartmana v kazenski prostor, kjer je Knežević žogo spustil do Asnetića, slednji pa je zatresel vratnico.
11'
Podaja Apatiča v kazenski prostor, Kristl pa je z bližine streljal mimo.
12'
Prosti strel za domače iz roba kazenskega prostora. Balažic je storil prekršek na Kogelnikom. Rožej je po prostem strelu zatresel prečko!
18'
Nov poskus za domače. Kogelnik je z roba kazenskega prostora streljal čez gol.
20'
GOL!
0:1
Podaja Raduhe po desni strani do Asentića, kateri je z globinsko podajo našel Kneževića, slednji pa je preigral vratarja in zadel za prednost.
23'
Prosti strel za domače iz približno 25 metrov. Prekršek je storil Maučec. Strel Rožeja je Zver odbil v kot.
24'
Kot za Dravograd. Apatič je izbil žogo.
33'
Po živahnem začetku tekme, se je igra sedaj nekoliko umirila. Ekipi ne dovoljujeta nevarnih napadov.
34'
Protinapad Dravograda, podajo v kazenski prostor pa je Apatič izbil v kot. Po kotu brez nevarnosti.
43'
Podaja Kristla z leve strani, nato pa strel Raduhe mimo gola.
45'
Podaja Apatiča v kazenski prostor, domači izbijajo v kot.
45+1'
Podaja Kristla na petmeterski prostor, kjer pa je izbil vratar.
46'
Tekma se nadaljuje.
47'
Nevaren strel Asentića iz 18 metrov, vratar brani s težavo.
52'
Po levi strani je preigraval Kristl, domači so žogo izbili v kot. Strel Maučeca so domači izbili.
52'
Menjava
Ivo Balažic
53'
Nov napad Žutih. Knežević in Hartman sta uspela priboriti kot. Iz kota je podal Kristl, najprej so domači žogo izbili, nato pa je Mršič s škarjicami poskušal z linije 16 metrov, vratar brani.
58'
Domači so bili blizu izenačenja. Kogelnik je prišel v kazenski prostor in preigral Zvera, na koncu pa je uspel izbiti Hočevar.
59'
Dravograd poskuša z dolgimi žogami preko beltinske obrambe, a Žuti izbijajo vse poskuse.
60'
Rumen karton za Nejca Pečnika pri domačih, zaradi prekrška nad Hartmanom.
62'
Podaja Kneževića do Raduhe preko obrambe domačih, Dravograd se rešuje v zadnjem trenutku in izbija v kot. Po kotu strel Hočevarja z glavo za las mimo gola.
64'
Žuti še naprej pritiskajo, Podaja Kneževića iz leve strani do Kristla, ki je nekoliko zamudil.
65'
Domači so izpeljali hiter protinapad, ki ga je s prekrškom na 20 metrov zaustavil Hočevar in prejel rumeni karton.
66'
GOL!
1:1
Kogelnik je izvajal prosti strel, Zver je najprej močan strel ubranil, nato pa je odbitek v mrežo pospravil Ferk.
69'
GOL!
1:2
Podaja Raduhe do Kneževića na levo stran kazenskega prostora, hrvaški krilni napadalec pa je preigral branilca in z bližine zatresel daljši vratarjev kot!
72'
GOL!
2:2
Znova izenačenje na Koroškem. Domači so prodrli po levi, Kogelnik je sprožil iz 14 metrov, žoga pa je zadela Kalamarja in presenetila Zvera.
75'
Menjava
Luka Sočič
77'
Znova strel domačega napadalca Kogelnika, brani Zver.
81'
Spet prodor Kogelnika, Kalamar je izbil v kot.
82'
Menjava
Mitja Mauko
89'
Strel Pečnika iz 20 metrov po protinapadu, brez težav lovi Zver.
90'
Po podaji z leve strani je za domače poskušal Verstovšek, odlična obramba Zvera.