Beltinci Klima Tratnjek - Polet Sv. Martin

3 : 4
2 : 1

Potek srečanja

Postava za tretjo pripravljalno tekmo v zimskih pripravah proti hrvaškemu Poletu (UT Beltinci, 11:00): Moćić, Vodeb, Kaučič, Težački, Črnko, Zorman, Bagola, Pihler, Štrakl, Čakš, Černe.

Na klopi za rezervne igralce so: Zver, Grlec, Vöröš, Baligač, Jerebic, Ignjič, Slokan, Bujan, Nerguti, Emruli in Kosi.
1'
Tekma se je začela.
7'
Pihler je streljal z roba kazenskega prostora, gostje so strel blokirali v kot.
14'
Po podaji Čakša je še enkrat sprožil Pihler in stresel prečko.
16'
Gostje so stekli sami proti Moćiću, ki pa je odlično posredoval in prekinil napad.
22'
GOL!
1:0
Štrakl je dobil skok na sredini igrišča in zaposlil Čakša, ki mu je vrnil podajo, Štrakl pa je zadel za prednost.
23'
GOL!
2:0
Povišanje vodstva v beltinski šumi. Sam je proti vratom Poleta stekel Černe in poskrbel za drugi zadetek na današnji tekmi.
26'
GOL!
2:1
Gostje so prišli do znižanja izida. Po podaji z leve strani so z neposredne bližine žogo pospravili v mrežo.
37'
Ponovno v nevarnem napadu gostje, Moćić se je izkazal z obrambo.
40'
Baligač je zamenjal Štrakla.
Vodstvo po prvem polčasu. Štrakl in Černe sta poskrbela za prednost po prvem delu igre.
Med polčasom je Zver zamenjal Moćića.
46'
Tekma se nadaljuje.
49'
Prekršek gostov in enajstmetrovka za žute.
50'
GOL!
3:1
Čakš je uspešno izvedel enajstmetrovko za povišanje prednosti.
52'
GOL!
3:2
Spet hitro znižanje Poleta. Gostje so pobegnili po desni strani in poslali žogo v sredino, kjer so žogo pospravili za hrbet Zvera.