0 : 0

Potek srečanja

Postava za drugo preizkušnjo v letošnjih pripravah proti hrvaškemu Varteksu: Zver (kap.), Vodeb, Kaučič, Težački, Zorman, Rantaša, Bagola, Bujan, Štrakl, Čakš, Pihler.

Na klopi za rezervne igralce so: Moćić, Baligač, Črnko, Jerebic, Vöröš, Ignjič, Ščančar, Kosi.

Nejc Vöröš in Marko Jerebic sta 16-letna člana naše kadetske ekipe, ki sta v zadnjem obdobju trenirala s članskim moštvom in bosta danes dobila priložnost zaigrati v žutem dresu.
1'
Začetek tekme.
3'
Štrakl je sprejel žogo, prodrl v kazenski prostor in stresel prečko Varteksa.
4'
Zdaj se je po prodoru v kazenski prostor iz oči v oči z vratarjem znašel Čakš, a se ni odločil za zaključni strel, temveč za podajo, ki so jo gostje prestregli.
9'
Pihler je podal žogo z leve strani kazenskega prostora, gostje so jo odbili točno to Čakša, ki pa je slabo zaključil.
16'
Čakš je stekel v hiter protinapad in streljal, a premalo natančno.
29'
Sedaj protinapad Varteksa! Gostje so prišli pred vrata Zvera, žuti so dobili v kot, po katerem pa ni bilo nevarnosti.
32'
Težački je po kotu Bujana streljal z glavo, vratar Varteksa je strel ubranil.
Brez zadetkov v prvem polčasu obračuna med Beltinci in Varteksom. Žuti so si v prvem delu tekme priigrali več priložnosti, a jih niso izkoristili.
Iz igre odhajajo Zver, Bagola, Bujan in Težački, vstopajo Moćić, Baligač, Črnko in Ignjič.
46'
Tekma se nadaljuje.
48'
Pihler je preigral branilca Varteksa, sprožil proti vratom in stresel prečko.
64'
Po daljšem času strel na vrata Moćića, ki se je izkazal z obrambo.
76'
GOL!
1:0
Pihler je sprejel žogo Rantaše in s strelom v daljši vratarjev kot povedel žute v prednost.
76'
Kosi je zamenjal Čakša.
77'
Takoj po vstopu v igro se je v priložnosti znašel Kosi, ki je streljal proti vratom, vratar Varteksa pa je žogo odbil v kot.
79'
Strel z bližine gostov, Moćić se je znova izkazal z obrambo.
83'
Ščančar, Jerebic in Vöröš vstopajo namesto Štrakla, Pihlerja in Zormana.
Zmaga na drugi pripravljalni tekmi, za katero je z edinim zadetkom na tekmi poskrbel Pihler.