Beltinci Klima Tratnjek - Austria Klagenfurt

1 : 7
1 : 3

Potek srečanja

Postava za drugo pripravljalno tekmo proti Austrii Klagenfurt: Zver (kap.), Žaler, Ptiček, Rec, Mörec, Zorman, Sočič, Pihler, Kosi, Grobelnik in Čakš.

V nadaljevanju bodo nastopili še Ščančar, Kaučič, Štrakl, Ščernjavič, Nerguti, Hari, Kokol, Kralj, Emruli in Brown.
1'
Začetek tekme.
3'
GOL!
0:1
Gostje so ukradli žogo žutim v kazenskem prostoru in z bližine povedli.
11'
Austria nadaljuje s pritiskom na vrata Zvera, žuti v zadnjih minutah nudijo boljši odpor.
12'
Po dobri ekipni akciji je v priložnost prišel Kosi, ki je prodiral po desni in ustrelil proti vratom Austrie, gostje pa so strel odbili v kot.
14'
GOL!
0:2
Še en zadetek Austrie po napaki žutih. Ptiček je pred domačimi vrati izgubil žogo, gostje pa so jo z bližine ponovno pospravili v prazno mrežo.
22'
Po natančni podaji Čakša je s preigravanjem pred vrati poskušal Grobelnik, na koncu pa ni uspel zaključiti akcije.
27'
Napad gostov in strel z leve strani, Zver se je izkazal z obrambo.
31'
GOL!
1:2
Znižanje zaostanka v Beltincih. Čakš je preigral vratarja in žogo pospravil v mrežo.
39'
GOL!
1:3
Gostje so povišali prednost.
42'
Še ena odlična priložnost Austrie, Ptiček je izbil z golove črte.
Konec prvega polčasa v Beltincih. Po dveh napakah žutih so gostje hitro dosegli dva zadetka, v nadaljevanju pa so Beltinčani vzpostavili ravnotežje na igrišču. Edini gol za našo ekipo je dosegel Čakš.