Beltinci Klima Tratnjek - Cirkulane

9 : 0
4 : 0

Potek srečanja

Postava za današnje srečanje proti Cirkulanam (UT Beltinci, 19:00): Zver (kap.), Žaler, Kaučič, Ptiček, Ščernjavič, Nerguti, Sočič, Pihler, Kralj, Emruli, Brown.

V nadaljevanju bodo na priložnost čakali še Virag, Rec, Mörec, Kokol, Zorman, Hari, Kosi, Čakš in Grobelnik.
1'
Začetek tekme.
8'
GOL!
1:0
Emruli je zadel z bližine po odbitku vratarja.
11'
GOL!
2:0
Podaja z desne strani v kazenski prostor in še en zadetek Emrulija.
23'
GOL!
3:0
Preigravanje Kralja na desni strani kazenskega prostora in strel v daljši vratarjev kot za povišanje prednosti.
25'
Po podaji Emrulija z leve strani je prečnik stresel Brown.
26'
GOL!
4:0
Povišanje prednosti žutih. Po podaji Emrulija je zadel Brown.
Konec prvega polčasa v Beltincih. Žuti prepričljivo vodijo s štirimi zadetki prednosti. Med strelce se je dvakrat vpisal Emruli, po en zadetek pa sta dodala še Kralj in Brown.
46'
Tekma se nadaljuje.
57'
GOL!
5:0
Po protinapadu je svoj tretji zadetek na današnji tekmi dosegel Emruli.
57'
Menjave. Iz igre odhajajo Zver, Kaučič, Ščernjavič, Sočič, Kralj, Pihler, Emruli in Brown. Vstopili so Virag, Rec, Mörec, Zorman, Kosi, Hari, Čakš in Grobelnik.
68'
GOL!
6:0
Kosi je v napadu priboril žogo, našel Grobelnika, ki je zaposlil Čakša, slednji pa je z močnim strelom premagal vratarja gostov.