Žuti bodo danes ob 18:00 uri odigrali prijateljsko tekmo z ukrajinskim Dniprom.

Postava: Zver (kap.), Ščernjavič, Žaler, Ptiček, Kaučič, Sočič, Hren, Pihler, Grobelnik, Emruli, Kosi.

Na klopi bodo začeli: Gyergyek, Vidovič, Recc Baligač, Zorman, Hari, Mörec, Herco in Kralj.
Po obeh himnah bo kmalu vse nared za začetek tekme.
Začetek tekme. S sredine so krenili Beltinci.
6'
Strel Emrulija po podaji Grobelnika z leve strani, žoga je zadela zunanji del mreže.
11'
Prvi strel Dnipra. Poskus z leve strani kazenskega prostora je zletel mimo gola.
15'
Nevarno po kotu! Strel Dnipra z glavo čez gol Zvera.
18'
Pihler je poskusil z razdalje, Ukrajinci odbijajo v kot.
25'
Po slabe pol ure žuti nudijo dober odpor favoriziranemu nasprotniku.
28'
Zmeda v beltinski obrambi - Dnipro je prišel do strela na prazna vrata in stresel vratnico.
39'
Nekajminutni pritisk Ukrajincev na vrata žutih se je končal z obrambo Zvera.
42'
GOL!
0:1
Dnipro je povedel. Predložek Ukrajincev z leve strani, Žaler pa je žogo pospravil v lastno mrežo.
45+1'
Dobra akcija Beltincev. Po podaji Kosija je z razdalje sprožil Grobelnik, vratar pa se je izkazal z obrambo.
45+2'
Na drugi strani še lepša priložnost Ukrajincev po levi strani. Strel z bližine pa je končal preko gola Zvera.
Konec prvega polčasa zahtevne pripravljalne tekme z Dniprom. Žuti so večino prvega dela nudili dober odpor Ukrajincem, ki so povedli po avtogolu Žalerja.
Med polčasom bodo vstopili vsi rezervisti razen Herca. V igri ostajajo le Hren, Ščernjavič in Sočič.