1 : 0
1 : 0

Potek srečanja

Začetna postava: Vohar, Ščernjavič, Magdič, Ptiček, Rec, Pihler (kap.), Hren, Granfol, Kosi, Baligač, Kralj.

Na priložnost s klopi bodo čakali še: Virag, Zorman, Rantaša, Sočič, Nerguti, Herco in Emruli.

Ekipo bo z roba igrišča vodil glavni trener Damjan Gajser.
Moštvi se na igrišču v ŠRC Gančani že ogrevata pred pričetkom tekme, ki bo za žute prva v letošnjih poletih pripravah. Dogajanja iz vseh pripravljalnih tekem boste kot ponavadi lahko spremljali na naši spletni strani.
Tekma se bo po dogovoru med klubuma pričela z manjšo zamudo.
1'
Začetek tekme.
10'
V uvodnih minutah več pri žogi Beltinčani, strelov še nismo videli.
16'
Prvi strel na tekmi. Magdič je streljal z velike razdalje čez gol.
21'
GOL!
1:0
Pihler je sprožil z velike razdalje in premagal vratarja gostov.
24'
Krajša prekinitev za osvežitev je za nami. Tekma se nadaljuje.
29'
Lepa poteza Pihlerja, ki je podal do Kosija, slednji je skušal zaposliti Granfola, ki pa je bil v prepovedanem položaju.
42'
Spet je z razdalje sprožil Pihler, gostje so izbili v kot.
Med polčasom je prišlo do nekaj menjav. Vstopili so Virag, Zorman in Rantaša, z današnjo tekmo pa so končali Vohar, Ščernjavič in Magdič.
46'
Tekma se nadaljuje.
54'
Tudi v nadaljevanju igra večinoma na polovici Zedinjene Slovenije.
57'
Zorman je z leve strani skušal zaposliti Kralja, gostje pa so žogo izbili v kot.
62'
Rantaša je odlično preigraval na desni strani kazenskega prostora in poslal žogo v sredino, kjer pa ni bilo nikogar od Beltinčanov. Po odbiti žogi je z razdalje sprožil Pihler, gostje pa so strel blokirali.
66'
Po pridobljeni žogi in podaji Hrena je proti gotujočim vratom stekel Baligač, kateremu je vratar Zedinjene Slovenije s težavo uspel ubraniti strel.
67'
Še dve menjavi. Namesto Granfola in Baligača sta vstopila Herco in Emruli.
72'
Spet nevaren Pihler! Po prostem strelu z desne strani je zadel stičišče vratnice in prečke.
74'
Še zadnja menjava. Piherja je zamenjal Sočič, ki si je sedaj tudi nadel kapetanski trak.
75'
Lep predložek Rantaše z desne strani v sredino, kjer je Emruli poskusil s strelom z glavo, vratar pa se je izkazal z obrambo.
78'
Gostje v drugem polčasu še niso ogrozili vrat Viraga. Beltinčani še naprej tisti, ki pritiskajo.
84'
Po podaji Kralja je nevarno sprožil Rantaša, veselje pa mu je z odlično obrambo preprečil vratar gostov.