Beltinci Klima Tratnjek - Al-Nasr

1 : 1
1 : 0

Potek srečanja

Postava pred šesto pripravljalno tekmo letošnjega poletja (Gornja Radgona, 18:00): Zver (kap.), Ščernjavič, Žaler, Ptiček, Rantaša, Hren, Zorman, Pihler, Grobelnik, Emruli, Kosi.

Na rezervni klopi bodo začeli: Gyergyek, Vidovič, Rec, Kaučič, Baligač, Đurak, Kralj in Hari.

Glavni trener: Damjan Gajser, pomočnik: Luka Ivanič, oseba medicinske stroke: Leon Kavaš, predstavnik ekipe: Dejan Nemec.
1'
Začetek tekme v Gornji Radgoni.
2'
Dolga podaja Pihlerja v prostor, Grobelnik je sam stekel proti vratarju, a ga na koncu nastreljal.
6'
GOL!
1:0
Vodstvo žutih! Ščernjavič je podal z leve strani v kazenski prostor, tam pa je žogo v mrežo pospravil Pihler.
16'
Po uvodnem naletu žutih sedaj igra med obema kazenskima prostoroma.
22'
V zadnjih minutah več pri žogi Al Nasr, ki pa si ne uspe pripraviti priložnosti.
31'
Poskus Al Nasra z leve strani, žoga pa je zletela precej mimo gola.
37'
Po prodoru in podaji Emrulija je z razdalje poskusil Grobelnik, vratar brani. Na drugi strani nevarno tudi pred vrati žutih, Beltinčani izbijajo v kot.
Konec prvega polčasa v Gornji Radgoni. Žuti po prvih 45 minutah vodijo po zadetku Pihlerja, drugih izrazitejših priložnosti pa na eni ali drugi strani nismo videli.
46'
Tekma se nadaljuje.
50'
Prvi strel v drugem polčasu. Gostje so z bližine zgrešili cela vrata.
52'
V zadnjih minutah igra na polovici žutih. Al Nasr drži žogo, a ne pride pred vrata Zvera.
53'
Akcija Al Nasra po desni strani in podaja v sredino kazenskega prostora, kjer je gostujoči napadalec poskusil s strelom, izkazal se je Zver.
57'
Kot za Al Nasr, po odbitku pa močan strel z roba kazenskega prostora mimo vrat.
67'
Prvi dve menjavi. Iz igre odhajata Zver in Grobelnik, vstopila bosta Gyergyek in Kralj.
71'
Žaler je prekinil protinapad in prejel rumeni karton.
73'
GOL!
1:1
Izenačenje v Gornji Radgoni. Po predložku z desne strani v kazenski prostor so igralci Al Nasra uspeli premagati Gyergyeka.
77'
Še tri menjave. Iz igre so šli Žaler, Pihler in Kosi, vstopili so Kaučič, Đurak in Baligač.
80'
Po predložku iz prostega strela je poskusil Ptiček, žoga je šla čez gol.
81'
Prodor in strel Kralja z leve strani, vratar brani.
86'
Namesto Emrulija je vstopil še Hari.
88'
Iz igre odhajata še Ščernjavič in Rantaša, vstopila sta Rec in Vidovič.
Konec tekme v Gornji Radgoni in na koncu remi na šesti pripravljalni tekmi. Žuti so po prvem polčasu vodili z 1:0, po podaji Ščernjaviča je zadel Pihler, Al Nasr pa je v nadaljevanju srečanja uspel izid izenačiti.