Beltinci Klima Tratnjek - Nagykanizsa

4 : 0
2 : 0

Potek srečanja

Postava za peto pripravljalno tekmo tega poletja (Športni park Beltinci, 10:30): Zver (kap.), Ščernjavič, Žaler, Ptiček, Rantaša, Hren, Zorman, Pihler, Grobelnik, Kosi, Emruli.

Na priložnost s klopi bodo čakali Gyergyek, Vidovič, Rec, Kaučič, Baligač in Kralj.

Glavni trener: Damjan Gajser, pomočnik: Luka Ivanič, oseba medicinske stroke: Leon Kavaš, predstavnik ekipe: Dejan Nemec.
1'
Tekma se je začela. S sredine so krenili gostje.
4'
Emruli je poskusil s strelom z glavo po kotu, vratar brani.
7'
GOL!
1:0
Pihler je preigraval na desni strani kazenskega prostora in zaposlil Emrulija, ki je zadel za vodstvo.
11'
Prvič so s strelom z razdalje zapretili gostje, žoga pa je na koncu zgrešila vrata Zvera.
12'
Po podaji Ščernjaviča je v hiter protinapad stekel Grobelnik, ki pa na koncu ni uspel natančneje zaposliti Emrulija, ki se je ponujal za strel.
14'
Pihler je poskusil s strelom po tleh izven kazenskega prostora, vratar ni imel večjih težav.
30'
Spet v odlični priložnosti Emruli, ki je stekel sam proti vratarju, nato pa streljal preveč po sredini vrat.
30'
Emruli se je dobro zagradil v napadu in sprožil z razdalje, vratar pa je izbil v kot. Po kotu je bil strel Zormana blokiran.
32'
GOL!
2:0
Pihler je z odlično podajo zaposlil Grobelnika, ki je sam stekel proti vratarju in ga zanesljivo premagal.
34'
Pihler je poskusil s strelom z roba kazenskega prostora, vratar pa je strel z nekaj težavami uspel ukrotiti.
36'
Kosi je s podajo skušal zaposliti Emrulija, ki pa je bil v kazenskem prostoru preveč pokrit.
37'
Nevaren strel gostov z razdalje v daljši vratarjev kot, Zver pa se je izkazal z obrambo.
39'
Še en močan strel gostov, ki pa je zletel čez vrata Zvera.
40'
Ščernjavič je dobro prodrl po levi strani in zaposlil Zormana, slednjemu pa so strel blokirali.
45'
Najlepša priložnost za Nagykanizso doslej! Po predložku z leve strani so streljali na vrata Zvera, slednji pa se je izkazal z odličnim posredovanjem.
Konec prvega polčasa v Beltincih. Žuti, ki nadzorujejo potek igre, vodijo z dvema zadetkoma prednosti. Najprej se je med strelce vpisal današnji slavljenec Emruli (7.), vodstvo pa je povišal Grobelnik (32.).
46'
Tekma se nadaljuje.
52'
Po kotu strel gostov z neposredne bližine, Zver pa je še enkrat odlično reagiral in preprečil zadetek.
56'
Strel izven kazenskega prostora gostov, žoga je opazila prečnik in končala v golavtu.
63'
Menjave. Iz igre odhajajo Zver, Žaler, Ptiček, Ščernjavič, Rantaša, v igro pa vstopajo Gyergyek, Vidovič, Rec, Kaučič in Baligač.
68'
Kosi je sprožil z razdalje, žoga je zletela mimo gola.
69'
Rumeni karton za Grobelnika, ki je zaustavil napad gostov.
72'
Še zadnja menjava. Kralj bo zamenjal Kosija.
81'
Blizu zadetka gostje, ki so po desni strani prodrli do Gyergyeka, žuti pa so žogo preusmerili v kot.
84'
GOL!
3:0
Povišanje vodstva v beltinski šumi! Grobelnik je lepo zaposlil Emrulija, ki je dosegel svoj drugi gol na današnji tekmi.
88'
GOL!
4:0
Odlična kombinacija Emrulija in Grobelnika, ki se je izkazal s še eno asistenco, med strelce pa se je iz neposredne bližine vpisal Kralj.
Konec tekme v beltinski šumi in visoka zmaga žutih! Tudi v nadaljevanju tekme so imeli Beltinčani vse pod kontrolo. Dva zadetka je dosegel Emruli (7., 84.), po enega pa sta dodala Grobelnik (32.) in Kralj (88.).