Beltinci Klima Tratnjek - Slovenska Bistrica

2 : 1
2 : 1

Potek srečanja

Postava za današnjo dopoldansko tekmo (Športni park Beltinci, 10:00): Zver (kap.), Ščernjavič, Žaler, Ptiček, Rantaša, Sočič, Hren, Pihler, Kosi, Grobelnik, Moštak.

Klop: Gyergyek, Kaučič, Rec, Vidovič, Knaus, Baligač, Hari, Granfol in Emruli.
1'
Tekma se je začela.
2'
Po podaji Pihlerja so v kazenskem prostoru gostje s prekrškom zaustavili Grobelnika. 11m za žute!
3'
GOL!
1:0
Strel Pihlerja v desno stran, vratar je uganil smer, toda strel je bil premočan - Beltinci so povedli.
5'
Predložek Ščernjaviča z leve strani, Kosi pa je z bližine zastreljal vrata.
6'
Še ena dokaj podobna situacija. Predložek Ščernjaviča z leve strani, Moštak pa je bil na prvi vratnici preveč oviran za natančnejši strel.
12'
Še ena lepa akcija žutih po levi strani, na koncu pa strel Pihlerja visoko čez vrata.
16'
Moštak je poskusil s strelom izven kazenskega prostora, toda brez nevarnosti. Zaenkrat imajo žuti tekmo pod kontrolo.
21'
GOL!
2:0
Povišanje vodstva v Beltincih! Grobelnik je zaustavil in odložil žogo Hrenu, ki je s strelom ukanil gostujočega vratarja.
25'
Še en prodor in podaja Ščernjaviča z leve strani, Kosi pa pred vrati ni uspel žoge potisniti v mrežo.
32'
Zaradi prekrška na sredini igrišča je porumenel Hren.
39'
GOL!
2:1
Prvi strel na vrata Zvera in znižanje prednosti. Bistričani so se izkazali z zadetkom z velike razdalje.
V prvem polčasu tekme popolna prevlada žutih na igrišču in zasluženo vodstvo. Za Beltince sta zadela Pihler (3.) in Hren (20.), gostje so izid znižali v zaključku polčasa.
V nadaljevanju bo prišlo do nekaj menjav. S tekmo so končali Zver, Ščernjavič, Ptiček, Žaler, Sočič, Grobelnik in Moštak. Vstopili bodo Gyergyek, Baligač, Vidovič, Rec, Knaus, Hari in Emruli.
46'
Tekma se nadaljuje.
52'
V začetku drugega polčasa zaenkrat še brez priložnosti. Igra poteka med obema kazenskima prostoroma.
58'
Pihler je preigraval na desni strani kazenskega prostora in podal do Hrena, ki pa iz 16m ni najbolje zadel žoge.
59'
Prosti strel za goste iz 20m. Bistričani so poskusili z neposrednim strelom na vrata, Gyergyek lovi žogo.
68'
Nevaren prodor gostov, ki so prišli vse do Gyergyeka, naš vratar pa se je izkazal z obrambo.
68'
Minuta odmora za osvežitev, medtem pa tudi menjava pri Beltincih. Kosija je zamenjal Granfol.
70'
Granfol je hitro prodrl po desni strani in priboril kot. Po kotu brez nevarnosti. Žuti imajo sedaj posest žoge spet na svoji strani.
75'
Še zadnja menjava. Namesto Rantaš vstopa povratnik po poškodbi Kaučič.
76'
Hari je streljal izven kazenskega prostora, žoga je zletela čez vrata Bistričanov.
80'
Uigrana akcija po kotu. Pihler je zaposlil Hrena, ki pa je zastreljal gol.
87'
Kaučič je stekel v napad in priboril kot. Po kotu ni prišlo do zaključnega strela.
Konec tekme v Športnem parku Beltinci. V nadaljevanju je Gajser minutažo namenil še vsem rezervistom, med drugim Kaučiču, ki se je vrnil po dolgotrajni odsotnosti zaradi poškodbe. Na koncu je ostalo pri izidu iz prvega polčasa in novi zmagi žutih.