Začetek tekme, s sredine so začeli Žuti.
Podaja Pihlerja iz desnega kota, Džumhur je bil nekoliko prepočasen, da bi ujel žogo.
Nevarni gostje! Prvič danes se trese vratnica Irgoliča.
GOL!
0:1
Prosti strel Kalsdorfa z desne strani, predložek in gol z glavo za vodstvo.
20'
Po uvodnem zadetku nekoliko bolj umirjeno dogajanje na zelenici. Več so pri žogi igralci Kalsdorfa.
24'
Prekršek na sredini igrišča in rumeni karton za današnjega kapetana Maučeca.
37'
Lepa priložnost spet za Kalsdorf, Irgolič brani.
43'
Prodor in strel Cenerja, vratar brani.
44'
Odličen strel Pihlerja s prostega strela, stresla se je vratnica.
Ob polčasu minimalna prednost Kalsdorfa, ki je imel tudi večjo posest žoge. Beltinci so bili nevarni predvsem v izdihljajih polčasa, ko je Pihler po prostem strelu stresel vratnico.

Polčas: Beltinci 0:1 Kalsdorf
46'
Začenja se drugi del.
46'
Menjava
46'
Menjava
Lan Štravs
Luka Marič
47'
Po podaji Cenerja je Džumhur streljal visoko čez gol.
51'
Pihler je na drugi strani lepo zaposlil Mariča, ki je stekel proti vratom Kalsdorfa, toda Avstrijci so ga zaustavili.
55'
Akcija Kalsdorfa po desni strani in podaja na levo stran, strel z roba kazenskega prostora pa je zletel mimo gola.
60'
Lepa dolga podaja Maučeca za Grobelnika, ki je stekel proti golu Kalsdorfa. Gostje so ga zaustavili, sodnik je ocenil, da ni bilo prekrška.
61'
Menjava
Chris Cener
Adis Emruli
66'
Lepo preigravanje in podaja Pihlerja do Džumhurja, ki je poskusil s strelom proti golu, a je bila žoga prepočasna.
67'
Na drugi strani močan strel z razdalje, Irgolič je dobro posredoval.
70'
Prosti strel za Beltince na robu kazenskega prostora. Pihler je spet natančno podal, Bagola pa je streljal čez gol.
74'
Menjava
Luka Hari
75'
Pihler je našel osamljenega Grobelnika, ki je streljal z bližine, toda vratar je bil dobro postavljen.
75'
GOL!
0:2
Kljub večji posesti Beltinčanov v nadaljevanju, pa so do zadetka spet prišli igralci Kalsdorfa, ki so tako povišali prednost.
85'
Strel Mariča je bil blokiran in posledično brez nevarnosti za vratarja Kalsdorfa.