Začetna postava: Zver, Rantaša, Zeljković, Žaler, Sočič, Raduha, Maučec, Mörec, Pihler, Cener, Grobelnik.

V nadaljevanju bodo nastopili še: Šaruga, Hartman, Vinokorov, Debelak, Kranjec, Marič in Emruli.
Žuti se že ogrevajo pred pričetkom druge pripravljalne tekme.
1'
Začetek tekme.
2'
Žoga je po strelu Maučeca z velike razdalje končala v naročju gostujočega vratarja.
5'
V uvodnih minutah pritisk Beltinčanov na vrata gostov.
8'
Cener je krenil v hiter protinapad, toda mreža gostov še naprej miruje. V uvodnih minutah prevlada Žutih.
18'
V nadaljevanju so gostje uspeli prekiniti nalet Beltincev. Sedaj igra med obema kazenskima prostoroma.
18'
Prvi strel ZTE-ja, ki je zletel čez vrata Zvera.
20'
Zelo lepa priložnost za Žute, gostje so izbili z golove črte.
29'
Igralci ZTE-ja so krenili v hiter napad, Zeljković pa je razčistil v kazenskem prostoru.
36'
GOL!
1:0
Žuti so vendarle prišli do vodstva. Po podaji Möreca z desne strani je zadel Grobelnik.
40'
Neverjetna priložnost za goste, ki so se znašli sami pred vrati Zvera, Žuti pa so uspeli žogo odbiti v kot.
46'
Vstopili so Vinokorov, Emruli, Marič. Iz igre so šli Zeljković, Grobelnik in Cener.
51'
V nadaljevanju spet dve lepi priložnosti za Žute, toda brez zadetka.
56'
Z desne strani je do Emrulija podal Rantaša, toda gostje so bili pazljivi v obrambi.