Danes zaradi poškodb manjkajo že dalj časa poškodovani Zorman, Marič, Šipoš in Andrejč, zaradi rdečega kartona pa ima prepoved nastopa Mršič.
Prvih 11: Mihelak (V), Žinič, Vukliševič, Kolobarić, Ibričić, Sikošek, Käit, Šoštarič Karič, Podlogar, Jakupović, Husmani.
Klop: Mulalić, Pišek, Svetlin, Adamov, Markuš, Saitoski, Urbančič.
Tekmo si lahko ogledate tudi v video prenosu, ki ga je pripravil NZS.
12'
GOL!
0:1
Zmeda v kazenskem prostoru po kot gostov, iz neposredne bližine je v prazno mrežo zadel Sven Šoštarič Karič.
17'
GOL!
0:2
Še en gol za goste, zadel je Dario Kolobarić v prazna vrata potem ko je Žinič žogo potisnil mimo Sereca.
32'
Menjava
Alan Kaučič
Končan je prvi polčas. Domžalčani vodijo z dvema zadetkoma razlika, ko sta po dveh nepotrebnih zmedah v obrambi zadela Šoštarič Karič in Kolobarić. Žuti zaenkrat premalo konkretni v napadu, priložnosti ki so jih imeli niso najbolje izkoristili. Upajmo na boljši drugi polčas.
61'
Menjava
Luka Lukač
Mitja Mauko
61'
Menjava
62'
Pri gostih v igro Svetlin in Pišek, iz igre Käit in Kolobarić.
72'
Menjava
Luka Pihler
72'
Menjava
Vito Mörec
77'
Novi dve menjavi v Domžalskih vrstah. V igro Adamov in Markuš, iz igre pa Žinič in Ibričić.
79'
GOL!
0:3
Gol po protinapadu za goste. Iz bližine je zadel Podlogar.
81'
Zadnja zamenjava pri gostih. Iz igre Jakupović, namesto njega Saitoski.
Tekma v Športnem parku je končana. Žutim se danes žal ni izšlo, po zadetkih Podlogarja, Kariča in Kolobarića so Domžalčani zmagali. Tako v četrtino finala pokala Pivovarne Union napredujejo gostje, Žuti pa se po skalpu Brava v prvem krogu poslavljajo.