Začetnih 11: Serec, Marič, Kristl, Kuzma, Mauko, Mršič, Maučec, Raduha, Mörec, Zorman, Balažic.
Klop: Zver, Hren, Kalamar, Andrejč, Sukič, Sočič, Hartman, Kotnjek, Žalik, Šipoš.
Postava Maribora: Jug, Milec, Mitrović, Peričić, Kolmanič, Dervišević, Cretu, Repas, Kramarič, Matko, Zahović.
Klop: Pirić, Klinar, Martinović, Koblar, Bobarić, Vrhovec, Pihler, Felipe Santos, Bajde, Mešanović, Tavares. Trener: Sergej Jakirović.
1'
Začetek tekme v Ljudskem vrtu. S sredine je začel Mauko.
2'
Prva priložnost na tekmi za Maribor. Po podaji Repasa je mimo gola streljal Kramarič.
4'
Še enkrat se je v nevarni priložnosti znašel Kramarič, tokrat po podaji Zahovića, toda obramba Žutih je pravočasno reagirala.
7'
GOL!
0:1
Odvzeta žoga Beltinčanov na polovici Maribora, nato pa podaja Mauka do Mariča, ki je stekel proti domačim vratom in zabil za vodstvo.
9'
GOL!
1:1
Hitro izenačenje v Ljudskem vrtu. Z razdalje je zadel Dervišević.
15'
V uvodnih minutah pričakovano Maribor tisti, ki ima žogo več v svoji posesti, Žuti pa se branijo in poskušajo domače presenetiti s kakšnim protinapadom.
16'
Po podaji Kolmaniča je Kramarič pred Serecom nekoliko zamudil, Žuti so žogo odbili.
23'
Po podaji Milca se je sam neposredno pred vrati Beltincev znašel Zahović, ki pa je slabo reagiral in poslal žogo čez vrata.
26'
Zadetek Matka po podaji Cretuja, toda razveljavljen zaradi prepovedanega položaja.
30'
Strel Derviševića s prostega strela je bil blokiran s strani živega zidu. Nato pa še kot za vijoličaste, Mitrovič je z glavo meril mimo gola.
31'
Izigravanje domače obrambe Mariča in Mörca, na koncu pa kot za Žute. Podal je Kristl, brez težav za Juga.
34'
Zahović je našel Repasa, ki se je spustil v preigravanje in strel, Serec pa je odbil v kot.
36'
GOL!
2:1
Dolga podaja Cretuja do Zahovića, ki se je znašel sam pred Serecom, potem pa je brez večjih težav zaključil za vodstvo domačih.
42'
Znova so domači v hitri akciji izigrali obrambo Žutih, toda Kramarič je bil na koncu nenatančen.
45'
Strel Milca s prostega strela, žoga je zatresela prečnik beltinskih vrat.
Polčas v Ljudskem vrtu.
Beltinčani so povedli v 7. minuti, ko je zadel Marič, Mariborčani pa so do odmora odgovorili z zadetkoma Derviševića in Zahovića. Vijoličasti s terensko premočjo, Žuti se v glavnem branijo.
46'
Tekma se nadaljuje, S sredine so začeli domači.
46'
Ob odmoru tri spremembe pri Beltincih. Igro so zapustili Zorman, Marič in Mörec, vstopili pa so Šipoš, Hartman in Sočič.
51'
Lepa priložnost za Beltince. Hartman je poslal predložek z desne strani, Mauko pa je bil nenetančen s strelom z glavo.
52'
Menjava pri Beltincih. Igro je zapustil Balažic, vstopil pa je Kalamar.
55'
GOL!
3:1
Tavares je v kazenskem prostoru našel Bajdeta, ki je s strelom v daljši vratarjev kot povišal prednost domačih.
58'
GOL!
4:1
Najprej nevarna akcija Žutih, potem pa protinapad Maribora. Tavares je že preigral Sereca in ustrelil proti golu, Šipoš pa je bil za las prekratek pri izbijanju.
60'
Priložnost za Beltince. Hartman je v kazenskem prostoru našel Kristla, slednji je želel odložiti žogo Sočiču, a so Mariborčani pravočasno posredovali.
61'
Menjava pri Beltincih. Iz igre Mauko, v igro Žalik.
62'
GOL!
5:1
Znova slaba reakcija Žutih v svojem kazenskem prostoru. Po podaji Mešanovića je znova zadel Tavares.
65'
Menjava pri Beltincih. Iz igre Raduha, v igro Andrejč.
69'
GOL!
6:1
Beltinčani so popustili v obrambi. Tokrat so povsem pozabili na Mešanovića, ki je z glavo neoviran povišal vodstvo Maribora.
73'
Grdo sta trčila Hartman in Koblar, ki sta obležala na tleh. Hartman bo zapustil igro, za vstop se pripravlja Kotnjek.
75'
GOL!
7:1
Še en hiter protinapad Maribora, ki je bil v tej akciji tudi z igralcem več na terenu. Po podaji Vrhovca je zadel Santos.
78'
GOL!
8:1
Žutim je povsem popustila zbranost v obrambi. Po podaji Mešanovića je z močnim strelom Bajde zadel še osmi zadetek za domače.