Ponedeljek, 21.03.2016

V Športni park prihaja Tromejnik

Prihodnjo soboto v Športni park prihaja četrto uvrščena ekipa lige, NK Tromejnik. Zberimo se v lepem številu in pomagajmo našim fantom do pomembne zmage.

Kljub temu, da se je drugi del sezone šele začel je vsaka tekma v boju za naslov zelo pomembna. Naslednje tri točke bodo Žuti iskali proti Tromejniku proti katerim so letos že slavili v gosteh z 2:4. Takrat smo bili priča zelo razburljivi tekmi, saj so na Goričkem v prvih 13 minutah padli kar 3 goli. Za naše so zadeli dvakrat Tkalec, Botjak in Hartman. Lanska tekma z Tromejnikom doma se je končala z 2:2, vsi štirje zadetki pa so padli v prvem polčasu. Vsi ti podatki pričajo, da se spet obeta zelo dobra tekma. Napolnimo tribuno, letos gre za naslov!