Ponedeljek, 21.03.2016

S petardo odpravili Turnišče

Včeraj so se naši fantje po zimskem premoru prič odpravili na gostovanje v 3.SNL vzhod in začeli z visoko zmago nad Turniščem (0:5). Po dvakrat sta se med strelce vpisala Maroša in J. Tkalec, enega je dodal Botjak.

Po dolgem premoru se je porajalo vprašanje ali lahko Žuti tudi drugi del odlične sezone nadaljujejo v takem stilu kot so odigrali jesenskega in odgovor smo dobili včeraj v Turnišču. Vlogo favorita smo držali čez celo tekmo in že v 12. minuti prek Amadeja Maroše prišli v vodstvo 0:1. Igra se je stopnjevala in v zakjučku prvega dela domačini niso imeli odgovora na naše napade. Najprej je na 0:2 povišal Mitja Botjak, v 35. in 39. minuti pa sta 0:4 zrežirala še naša napadalca Tkalec in Maroša. Zaradi visokega vodstva so se lahko Žuti v drugi polčas odpravili povsem mirno, osvojene tri točke je pa še enkrat več potrdil prvi strelec ekipe in lige Jernej Tkalec. Še skok na rezultate naših tekmecev v boju za naslov: Mura je prepičljivo slavila v Rakičanu, tako da razlika ostaja +8 v našo korist, Odranci pa so doma zgolj remizirali proti Bakovcem in smo razliko povečali na že kar 11 točk.

Naslednja tekma bo prihodnji vikend proti Tromejniku, ko pričakujemo da se zberemo v lepem številu v Športnem parku.