Četrtek, 29.02.2024

ND Beltinci Klima Tratnjek najboljši moški športni kolektiv občine Beltinci v letu 2023

Športna zveza Beltinci in Občina Beltinci sta danes ob 19:00 uri v kulturnem domu Beltinci razglasili najboljše športnike, športnice in športne kolektive v preteklem letu. Tudi tokrat je naša članska ekipa osvojila 1. mesto v kategoriji najboljših športnih kolektivov. Igralec Tian Kosi je prejel nagrado mladi športnik Občine Beltinci.

Danes ob 19:00 uri se je naša članska ekipa po končanem treningu odpravila v dvorano kulturnega doma, kjer so bili razglašeni najboljši športniki, športnice in športni kolektivi za leto 2023. Kapetan Domen Zver je iz rok župana g. Marka Viraga in predsednika Športne zveze g. Andreja Pozderca prevzel nagrado za najboljšo moško ekipo občine Beltinci. Hkrati je napadalec našega članskega moštva Tian Kosi prejel nagrado za mladega športnika, 2. mesto v kategoriji najboljših športnih kolektivov pa je pripadlo naši NŠ Aluvar Beltinci.

Foto: Boštjan Rous