Sobota, 11.02.2023

Po Bistrici boljši še od Rudarja: Kosi in Pihler zadela za zmago nad Velenjčani

Žuti so se v zadnjem tednu dni udarili z dvema tekmecema iz drugoligaškega prvenstva in ju zanesljivo premagali. Po zmagi nad Slovensko Bistrico so se v obetavni luči predstavili tudi v današnjem dopoldnevu, ko so na kolena spravili še velenjski Rudar.

Beltinci Klima Tratnjek - Rudar Velenje 2:1 (1:0)

70 gledalcev; Kosi (43.), Pihler (46.)

Beltinci: Zver (kap.) (od 61. Prapotnik), Žaler (od. 46 Rec), Kaučič (od 78. Ščančar), Štrakl (od 46. Ptiček / od 79. Kaučič), Mörec (od 46. Ščernjavič), Zorman (od 61. Hari), Nerguti, Pihler (od 61. Kokol), Kosi (od 46. Kralj), Grobelnik (od 61. Brown), Čakš (od 46. Emruli). Glavni trener: Damjan Gajser.

To je bila še četrta zmaga žutih na dosedanjih petih pripravljalnih tekmah v letošnji zimi. Pred Velenjčani so varovanci Damjana Gajserja premagali še ZTE II, Varteks Varaždin in Kety Emmi & Impol Bistrico, edini poraz so doživeli proti avstrijskemu prvoligašu Austrii iz Celovca. Naslednja preizkušnja Beltince čaka že v sredo, 15. 2. 2023 ob 19:00 uri, ko se bodo na domači umetni travi pomerili s Cirkulanami.

Dogajanje iz današnjega srečanja od minute do minute: BELTINCI KLIMA TRATNJEK - RUDAR VELENJE