Četrtek, 02.08.2018

Lukač nova moč v obrambi

Naš klub je dva dni pred pričetkom prvenstva okrepil še branilec Borut Lukač, ki prihaja na polletno posojo iz Mure.

Borut Lukač (rojen 20. 11. 1990) je svojo nogometno pot pričel v matičnem klubu Dokležovju, nato pa v mlajših selekcijah zastopal tudi barve Mure. Prvič je med člani dobil priložnost v Veržeju, kjer je debitiral leta 2011 in po naslovu prvaka v tretji ligi nato tri sezone nastopal tudi v drugoligaški skupščni. Po dolgoletni avanturi se je odločil pridružiti ambiciozni Muri in ji pomagal priti iz tretje v prvo ligo.

Lukač se najboljše znajde na položaju desnega bočnega in centralnega branilca, vešč pa je tudi v igri z glavo, na ta način je pred dvema sezonama tudi zadel proti Beltincem v dresu Mure.

S tem naša ekipa dobiva še zadnje obrise pred začetkom prvenstva, ki se neizbežno bliža. Že v soboto odhajamo v Bilje.